Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Vintage gelinlik modeli: Vintage modelleri çok seven gelinler için tasarlanmış, dantel eldiven, beyaz bir şapka ile desteklenmiş, ve takılar ile çok şık hale gelebileceğiniz bir gelinlik modelidir.

 

Balo tipi gelinlik modeli: Gösteriş ve ihtişamı seven gelin adaylarının vazgeçemediği, bele kadar sade veya dantel işlemeli olan ve belden aşağısı kat kat dantel ve tülden uzun bir kuyruk ile desteklenen birgelinlik modelidir. Her vücut tipine uygun olduğu için çok tercih edilir.

 

Kısa gelinlik modelleri: Geniş ve kabartma gelinlik modellerini sevmeyen gelin adayları için diz üstü hizasında dantel işlemeli bir abiye elbise tarzında gelinlik tercih ederek bel ve bacak güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Tek omuzlu gelinlik modeli: Göğüs üzerine kadar işlemli bir gelinlik modeline dantel veya tül işlemeli bir omuz askısı tek omuzlu estetik ve görsel bir gelinlik modeli tercih ederek omuz güzelliğinizi sergileyebilirsiniz.

 

Kabarık gelinlik modelleri: Kilolu bayanların tercih ettiği ve kalın bel, göğüs, basen çevrelerinin gizlenebildiği gelinlik modeli ile gecenin en göz alıcı bayanı olabilirsiniz.

Tek-Omuzlu-Drapeli-Gelinlik-modelleri copy tek-omuzlu-2016-Yazlık-Gelinlik-Modelleri copy son-tasarim-2016-vintage-gelinlik-modelleri-2017 copy Mini-Etekli-Gelinlikler-2016--2017-sezon copy

Manuel-Mota-Vintage-Gelinlik-2016-2017-sezon copy

KISA-GELİNLİK-MODELLERİ-2016-2017-sezonu copy

kisa-gelinlik-modelleri-2016-2017-sezonu copy

kısa-gelinlik-modelleri-2016-2017 copy

gelinlik-modelleri-2016 copy

balo-tipi-gelinlik-modelleri-2016-2017 copy

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir