Yeni Sezon Gelin Duvağı Modelleri

Gelinliğin tamamlayıcı unsuru olan gelin duvağı modelleri giyeceğiniz gelinliğe ve vücut tipinize göre belirlendiği gibi kişisel zevkinize uygun tarzınızı yansıtan duvak modelleri olarak da belirlenebilir.

Topuz saç modeli için; saçınıza bağlanan ve duvağın ucunda dantel işlemelerin bulunduğu, uzunluğu sırtınızı  kapatacak uzunlukta duvak modeli sizi daha zarif gösterecektir.

 

Kabarık gelinlik modeli ile uyumlu olmasını istediğiniz, çiçek çemberi ile birleştirilerek zarafet kazandırılmış  oldukça uzun gelin duvağı modeli ile şık görünebilirsiniz.

 

Prenses gelinlik modeli ile uyumlu ve sizi prenses gibi gösterecek, uzunluğu yere değen ve arkanızdan sürüklenecek kadar uzun olan bir gelin duvağı ile gecenin prensesi olabilirsiniz.

 

Gelinliğinizden ayrı olarak, kafanızda çiçek deseni verilmiş ve ilginin saçlarınızda toplanmasını sağlayan çiçek modeli gelin duvağı ile güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

 

Kısa duvak modellerinden yüzünüze ve yüz şeklinize uygun olan bir tanesini seçebilir,  dantel işlemeleri ve taş süslemeleri ile güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.

 

Taç şeklinde gelin duvağı modeli ile, hem saçınızı taşlarla işlenmiş bir taç ise süsleyebilir, hem de duvak modeli olarak aykırı ve farklı bir gelin duvağı ile gecenin en ilgi çekici bayanı olabilirsiniz.

son-trend-gelin-duvagi copy

uzun-gelin-duvağı-yeni-sezon copy

krem-rengi-gelin-duvağı-modeli copy

gelin-duvagi-modelleri-2016-2017-sezonu copy

 

2016-İlkbahar-Gelin-Duvağı-sade copy

2016-gelin-duvağı-modelleri copy

Danteli-Gelinlik-Modelleri-2016 copy

Duvak-Modelleri-3

Duvak-Modelleri-6

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir