Yaz Trendi: Turuncu Renk Dudaklar

Yazın enerjili ve dinamik yapısını sadece kıyafetlerinizde seçtiğiniz renkler ile yansıtabileceğinizi düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz!2017 yazında kıyafetlerde ve aksesuarda yapılan renkli seçimler kadar makyaj uygulamalarında kullanılan renkli detaylar da çok moda. İşte onlardan bir tanesi: turuncu rujlar.

Sezonun en trend renklerinden birisi olan turuncu renk, hem sıcak hem de dinamik yapısı ile yaz sezonuna en çok yakışan renklerden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Hal böyle olunca turuncu sadece kıyafet ve aksesuarlarda değil; ruj seçimlerimizde de ön plana çıkıyor. Kışı anımsatan kırmızı ve bordo dudakların yerini yazın enerjik hissini bize yansıtan ve klasik yaz rengi olan pembeye alternatif olan turuncu dudaklar alıyor.

Ünlü moda haftalarında cömertçe kullanılan renklerden birisi olan ve sezonun trend dudak rengi olacağının alarmını daha o zamandan veren turuncu, birçok farklı tonu ile sizin de makyaj çantanıza girmek için şans arıyor. Özellikle pastel turuncular ve kayısı rengi diye tabir ettiğimiz soft turuncular, yaz makyajınız için ideal olacaktır, bizden söylemesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir