Yaz Trendi: Bol Paça Pantolonlar

Havaların bunaltıcı sıcaklara doğru ilerlediği şu günlerde dışarı çıkarken elimiz hemen bizi terletmeyen tabiri caizse ‘tiril tiril’ şeylere gidiyor di mi? işte onlardan birisi 2017 yaz sezonunun da en trend parçası: bol paça pantolonlar. Peki, bol paça pantolonlar nasıl kombinlenebilir? Minyon kadınlar bol paça pantolonlar tercih edebilir mi? İşte bol paça pantolon dosyası…

Bol paça pantolonların en çok yakıştığı vücut tipi hiç şüphesiz uzun boylulardır. Bu vücut tipinin avantajı bol paça pantolon tercih ettiğinde bile rahatlığından ödün vermeyerek babet, spor ayakkabı ve sandalet giyebilmesidir.

Eğer kısa boylu bir vücut tipine sahipseniz bol paça pantolon giyemem diye kesin bir kanı ile konuşmamalısınız. Sadece birkaç püf noktasına dikkat ederek siz de bol paça pantolon modasına ayak uydurabilirsiniz. İlk püf noktası tahmin ettiğiniz gibi, yere değecek kadar uzun paçaları olan bir pantolon tercih etmeniz ve bu pantolonu yüksek topuklu ayakkabılar ile giymenizdir. İkinci püf noktası ise pantolonunuzu yüksek bel seçerek bacak boyunuzu daha uzun göstermenizdir. Son püf noktası olarak aynı renk giyinerek hem daha uzun hem de daha ince gözükebileceğinizi de aklınızdan çıkarmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir