Yaz Modasına İlham Veren Ünlü İsimler

2017 yazına damga vuran trendleri moda dünyasına duyuran ünlü isimlerin stillerinden ilham alarak kullanmaya ne dersiniz? İşte 2017 yaz trendlerini en iyi uygulayan ünlüler ve ilham veren stilleri…

Hasır çanta

Hasır çanta yeni sezonun en popüler trendlerinden birisi. Plajlarda, sokaklarda, gece davetlerinde kısacası her yerde ve her kombinde kullanılan hasır çantaların ilham ismi ise Kristen Dunst oldu. Eğer hasır çantaları günlük kombinlerinizde kullanmayı seviyorsunuz siz de Kristen Dunst gibi sarı bir elbise ve hasır bir çanta tercih edebilirsiniz. Böylece hem romantik hem de feminen bir görüntü elde etmiş olursunuz.

Pötikare deseni

Sezonun en trend desenlerinden birisi olan pötikare deseninin ilham perisi Sienna Miller. Ünlü isim pötikare desenini midi boy eteklerinde kullanarak hem klasik hem de vintage bir hava yaratmış.

 

Pastel Pembeler

Pembe renk 2017 yazının en popüler renklerinden birisi oldu hiç şüphesiz. Bu rengi çok seven ve günlük kombinlerinde sıkça kullanan Gigi Hadid ise tarzı ile ilham periniz olabilir. Ünlü top modelin tercih ettiği gibi pembe renk takım bu yaz sezonunda kurtarıcı parçalarınızdan birisi olabilir.

Terlik

Terlik trendi yazın gelmesi ve güneşin etkisini arttırması ile birlikte plajlardan sokaklara çıkmış durumda. Hem cool hem de trend bir görüntünün anahtar parçalarından birisi olan terlik modasının ilham perisi ise ünlü top model Kendall Jenner.  Siz de onun tercih ettiği gibi spor model terlikler ile her ortama girebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir