Yaz Modası: Bol Paça Pantolonlar

2017 yaz sezonuna şimdiden damgasını vuracağı belli olan bir trend var: bol paça pantolonlar. Sıcak havalarda tam bir kurtarıcı olarak görülen bu pantolonlar, sokak modasında sıklıkla gördüğümüz modellerden birisi. Peki, bol paça pantolonları nasıl kullanabiliriz, doğru bir görüntüye nasıl ulaşabiliriz? İşte bol paça pantolon dosyası…

Artık dar paça pantolonlar ve skinny jean tarzı modeller, yeni sezonda moda dünyasında yer almıyor! Yeni sezonda dar paçaların yerini bol paça pantolonlar alırken, rahatlık da yanında garanti oluyor. Bol paça pantolonlar alışveriş listenizin ‘must have’ parçalarından birisi olmaya aday iken, nasıl bir model tercih edeceğinizi merak ediyorsanız öncelikle vücut tipinizi tanımalısınız. Eğer minyon bir vücudunuz varsa ve boyunuz çok uzun değilse bol paça pantolonları topuklu ya da dolgu topuk terlikler ya da sandaletleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Eğer desenli bir bol paça pantolon tercih edeceksiniz ince bir fiziğe sahip olmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Hem desen detayı hem de bol paça tercihi sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir, aman dikkat! Ayrıca desenli bir bol paça pantolon tercih ettiğinizde üzerine basic ve düz renklerde bir parça tercih etmeli ve dengeli bir görüntü oluşturmalısınız. Eğer boyunuz çok kısa değilse ve rahat bir tavır sizin tarzınızı yansıtan en iyi kelime ise bol paça pantolonları en sevdiğiniz spor ayakkabılar ve sneakerlar ile tamamlayabilir, trend ve cool bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir