VİNTAGE TARZ DENİM MODASI

Vintage tarz tutkusu, bu sezon, ev dekorasyonundan aksesuarlara, kıyafetlerden ayakkabılara kadar her alanda etkisini göstermeye devam etmektedir. Vintage sevenler olarak kendi tarzını kıyafetlere yansıtmak isteyenler, aynı zamanda modern hayattan ve tarz bir görüntüden de uzaklaşmak istemeyenler için bu sezon rahatlıkla kullanabileceğiniz bir önerimiz var: ‘vintage denim’.
VİNTAGE DENİM MODASI
Vintage denim, denim pantolonu ilk tanıdığımız haliyle karşımıza çıkan pantolonlardır. Yüksek bel, vücuda tam oturmayan, boru paçalı pantolonlar bu tabire tam uyan pantolon tarzlarıdır. Bu tarz bir pantolon tercih edeceksiniz ünlü markaların klasik diye tabir ettiği kotlara yönelmenizde fayda vardır.
İpucu: Yüksek bel ve oversize model bir kot pantolon tercihinde bulunacaksanız renk olarak ‘denim rengi’ dediğimiz renkten vazgeçmeyin deriz. Ayrıca hafif yıkanmış etkisinde gözüken pantolon rengi de bu tarza iyi bir uyum sağlamaktadır.
Bu tarzı tamamlamak için ister bir vintage ayakkabı ya da çantadan ilham alın, ister ‘crop-top’ bir üstlük kullanın, isterseniz de tamamen modern bir hale getirin. Karar sizin.

yüksek-bel-denim-2016-sokak-modası

vintage-denim-modası

vintage-denim-kot-jeans

sokkak-modası-vintage-denim-tarz-stil

 

 

 

 

 

mom-jeans-kot-denim-kombin-2016

mom-jean-kombin-denim-vintage-kot

 

mavi-levis-yüksek-bel-denim-kot

levis-vintage-jeans-kot-pantolon-denim

levis_501_vintage_jeans_4 copy

 

denim-jean-2016-fashion copy

boyfriend-jean-denim-sokak-modası-2016

 

 

NEW YORK, NY - NOVEMBER 23: Writer and founder of Definer app Felicity Sargent wears a vintage Levi's denim jacket, Club Monaco t-shirt, vintage Redun jeans, Chanel flats, and Courrges bag in Chelsea on November 23, 2014 in New York City.  (Photo by Melodie Jeng/Getty Images)
 (Photo by Melodie Jeng/Getty Images)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir