UZUN ETEK NASIL GİYİLİR?

Sezon geçişlerinin yaşandığı ve ne giyeceğimiz konusunda kafaların iyice karıştığı şu dönemlerde; kurtarıcı parçalara sahip olmak önemlidir. Kurtarıcı parçaları nasıl kombine edeceğinizi bilmek de en az sahip olmanız kadar önemlidir. Sezonda trend olan kurtarıcı parçalardan biri; uzun eteklerdir.

İster diz kapağını altında biten boyda olan midi boy etek modasına ayak uydurun. İsterseniz de bileklerinize kadar uzanan eteklerden tercih ederek daha romantik bir görüntü oluşturun. Her iki durumda da hangi parçalar ile birlikte kullanacağınız önem kazanmaktadır.
Eğer romantik bir etki yaratmak ve şık olmak isterseniz bileklere kadar uzanan etekleri tercih etmeniz gereklidir. Bu sezonun modası olan bilek boydaki botlar ile uzun eteğiniz kombinleyebilirsiniz. Düztaban bir ayakkabı seçip spor ve rahat bir görünüm sağlamak için ise; üzerinize sweat ya da basic formda tişörtler tercih edebilirsiniz. Eğer ki renkli ve uzun bir etek tercih edeceksiniz, üzerinizde kullanacağınız rengin dengeleyici bir renk olmasına dikkat etmelisiniz.

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (1)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (2)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (3)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (4)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (5)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (6)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (7)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (8)

 

 

'Now You See Me' Actress Isla Fisher seen leaving a hair salon in Beverly Hills, California on April 4, 2012.

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (10)

 

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (11)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (12)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (13)

 

 

WEST HOLLYWOOD, CA - JANUARY 20:  Selena Gomez attends her World Tour Kick Off at House of Blues Sunset Strip on January 20, 2012 in West Hollywood, California.  (Photo by Jason LaVeris/FilmMagic)

uzun-etek-modası-trend-alarmı-sokak-modası-kombinler-stil-tarz-danışmanı (15)

 

UZUN ETEK NASIL GİYİLİR?” için bir yorum

  1. KAPALI ABİYE MODELLERİ Tesettür artık bir çok bayanın uygulamış olduğu bir inanç sistemidir. Ve bu alanda bu kadar talep olunca haliyle bir çok model de kıyafet imal edilir hale geldi.Tesettürlü bir bayan olarak bu duruma bayanlar çok sevinmektedir..Bayanlar ilk kapandığı zamanlar da diz boyuna kadar açık bayanların kullandığı elbiseleri tunik olarak alırlar öyle kullanırlardı.Bu durumda haklı bir sevinç söz konusudur. Şimdi ise açık olan bayanların kendimize göre bir şey bulamıyoruz dediklerini pek çok kişi duymuştur.Özel günlerin olmazsa olmazları bayanların bir numaralı tercihleri arasında yer alan abiye modelleri seçilirken nelere dikkat ediliyor ,bayanlar onlarca kapalı abiye modelleri arasından nasıl tercihlerle şık olabiliriz ,neler seçebilir, bunlardan bahsetmek gerekirse şunlar söylenebilir: Kol altlarından kemerli yarasa model abiyeleri,etek kısmı fırfırlı olan şifon abiyeleri, dantelli abiyeleri, kendinden yelekli yada cekeltli abiyeleri tercih edebilirsiniz.2015 ve 2016 kapalı abiye modelleri arasında en çok beğenilen ise gold işlemeli kabarık modeller bayanların tercih ettiği modeller arasında.Yine bordo, mürdüm,fuşya tonları ise çok ağır ve şık duran abiyelerden. ~ Abiyelerin kumaşları nasıl olmalı Kapalı abiye modellerinin seçiminde kumaş çok önemlidir. Kadife gibi likralı abiyeler ne kadar zayıf olsada bedeninize yapışır bu abiyeler tesettüre uygun değildir. Bu tarz kıyafetler için daha pamuklu, krep,şifon, işlemeli kumaşları tercih listenizde bulundurmanız tavsiye olunur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir