Uygulayabileceğiniz 6 Kırmızı Halı Trendi

  Şu sıralar ödül törenleri ardı ardına geliyor ve tüm gözler ünlü isimlerin kırmızı halıda tercih ettiği kıyafetlere odaklanıyor. Kırmızı halıda hangi ünlü ne giymiş, kim hangi trendi kırmızı halıya yansıtmış gibi konular konuşuldukça konuşuluyor. Öyleyse biz de bu konuyu ele alalım ve sizin için kırmızı halı trend dosyasını daha yakından inceleyelim.

  İşte ödül törenlerinde gördüğümüz ve sokak modasına hemen uygulayabileceğimiz o trendler…

  Parlak dudaklar

  Mat ruj tercihi son yıllarda çok popüler olsa da bu sene ödül törenlerinde parlak dudaklar trend oldu desek? İster sade ister abartılı bir makyaj yapmış olun dudak parlatıcı uyguladığınız dudaklar bu sezonun en trend görüntüsü olacak gibi, bizden söylemesi.

  Saç aksesuarları

  Bu sezon saç aksesuarları çok ama çok trend! Özellikle ünlü isimlerin kırmızı halıda çokça tercih ettiği saç aksesuarlarını siz de günlük tarzınızda ya da bir davet ya da şık bir yemekte rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Koyu kırmızı ruju

  Ruj dediğimizde kırmızının her tonu popüler ancak ödül törenlerinde öne çıkan renk hiç şüphesiz kırmızının koyu tonu olacaktır. Hem elegan hem de oldukça trend bir görüntü için koyu kırmızı ruj siyi bir tercih, aklınızda bulunsun.

  Tepeden toplanan at kuyruğu

  Bu saç modeli tam bir kurtarıcı! İster bir davette, ister bir parti ya da kutlamada, isterseniz şık bir yemekte tercih edebileceğiniz tepeden toplanan at kuyruğu sayesinde boyunuz olduğunuzdan daha uzun da gözükecektir, bizden söylemesi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir