Uygulama Dosyası: “Denim On Denim” Trendini Nasıl Kullanmalıyız?

Moda dünyasının en popüler trendlerinden birisi ‘denim on denim’ bu sezon da oldukça revaçta! “Denim on denim” yani jean üstüne jean giyme akımını hem sokakta hem de ünlü markaların yaptığı defilelerde sıklıkla görüyoruz ve hatta belki kendimiz de uyguluyoruz. Kimine göre iki jean parçayı bir arada kullanma fikri çok basit bir fikir gibi gelse de moda dünyası bu trend ile yıkılıyor!

‘Denim on denim’ trendini basit ve sıkıcı bir görüntüden çıkararak cool ve iddialı bir havaya büründürmek ise tamamen sizin elinizde! Unutmayın, doğru bir uygulama ile siz de jean şıklığını yakalayabilirsiniz.

Eğer “denim on denim” trendini ilk defa deniyorsanız, dikkatli olmanızı öneririz. Bizim önerimiz; işe ilk olarak siyah ve beyazla başlayarak riski en aza indirebilmenizdir. Özellikle bahar ve yaz aylarında beyaz pantolon üzerine tercih edeceğiniz mavi jean bir ceket, ya da siyah üzerine mavi jean bir gömlek giyerek hem risksiz hem de cool bir görüntü yakalamış olursunuz.

Eğer mavi renkte bir jean ve üzerine de jean bir parça tercih edecekseniz,  açık ve koyu tonları bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. Koyu jean üzerine açık renk bir gömlek ‘denim on denim’ trendini en güzel şekilde yansıtan kombinlerden birisidir.

Eğer tercih edeceğiniz ceket ya da gömleğinizin rengi pantolonunuzun rengi ile birebir aynıysa, bu uygulamanın doğru olması için araya üçüncü bir renk katmanız gerekecektir.  Bunu en kolay şekilde ayakkabı ve çanta tercihinizde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir