ÜNLÜLERİN MAKYAJ TERCİHLERİ: LİP GLOSS

Sezonun modasını yakından takip ederken, kıyafet ve aksesuar trendleri kadar önemli olan bir nokta daha vardır: makyaj modası. Kadınlar için makyaj yapmak, sanat eseri inşa etmek kadar dikkat gerektiren bir eylemdir. Doğru yerde doğru bir makyaj yapılmadığı sürece abartılı ya da uygun olmayan bir görüntüyle karşılaşmanız an meselesi olabilir. Bu sebeple makyaj modasını yakından takip etmeli ve nelerin popüler olduğunu ve size yakıştığını iyi bilmeniz gereklidir.
Bu yazımızda sade ve fresh bir makyaj sevenler için sezonun hit parçasını daha yakından inceleyeceğiz: lip gloss. Dudağa parlaklık veren ve dudakta ıslak bir görünüm oluşturan lip glosslar sayesinde parlak ve ışıltılı dudaklara sahip olabileceğiniz gibi nude görünümünde olanları tercih ederek sade bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Ünlü isimlerin de sıklıkla kullandığı bu ruj çeşidi, her alanda karşımıza çıkabilmektedir. Günlük hayatta da özel davetlerde de rahatlıkla kullanılan lip glosslar, asil ve genç bir görünüme imza atacaktır.

 

LONDON, ENGLAND - AUGUST 16:  Actress Angelina Jolie attends the UK film premiere of Salt at the Empire Leicester Square on August 16, 2010 in London, England.  (Photo by Gareth Cattermole/Getty Images)

lip-gloss-makyaj-trendi- sokak-modası-parlak-ruj-ünlü-makyajı (2)

lip-gloss-makyaj-trendi- sokak-modası-parlak-ruj-ünlü-makyajı (3)

lip-gloss-makyaj-trendi- sokak-modası-parlak-ruj-ünlü-makyajı (4)

lip-gloss-makyaj-trendi- sokak-modası-parlak-ruj-ünlü-makyajı (5)

lip-gloss-makyaj-trendi- sokak-modası-parlak-ruj-ünlü-makyajı (6)

lip-gloss-makyaj-trendi- sokak-modası-parlak-ruj-ünlü-makyajı (7)

lip-gloss-makyaj-trendi- sokak-modası-parlak-ruj-ünlü-makyajı (8)

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.