Ünlülerden İlham Aldık: Yüksek At Kuyrukları

  Son günlerde ünlü isimlerin davetlere katılırken ya da sahne performanslarında kullandığı saç modeli, bu yazımızda radarımızda! Basit ama şık ve tarz bir saç modeli olan yüksek atkuyrukları, ister gündüz ister gece şıklığında rahatlıkla tercih edilebilecek pratik bir model. Üstelik ünlü isimlerin bu saç modelini yıldızlaştırması da cabası!

  Bir davete, bir düğüne ya da özel bir etkinliğe mi katılacaksınız? Artık davet stilinin yeni trendi doğal akım, saçlar için de geçerli! Bu sezonun trendlerinden birisi olan çabasız ve doğal saç modelleri ünlü isimlerin de radarında! Özellikle yüksekte toplanan atkuyrukları, hem iddialı hem de oldukça basit ama şık gözüken tarzı ile davetlerin en yeni gözdesi.

  Peki, yüksek atkuyruğu saç modeli nasıl yapılır? Bu görümü elde etmek için ilk yapmanız gereken saçınızdan bir kulaktan diğer kulağı kapsayacak şekilde bir tutam ayırmak ve bu tutamı arkaya doğru taramaktır.  Ardından bir saç tokası yardımı ile ayırdığınız bu tutamı en tepe noktada tutturun. Üst tarafta saçlarınız elektriklendi ise bir saç sabitleyici ile saçı sabitleyebilirsiniz. Saç tokanızı saklamak ise çok basit: atkuyruğunuzun altından bir tutam saç çıkararak tokanın etrafında dolandırabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir