Ünlü Youtube Fenomeni Enes Batur Hakkında Bilinmeyenler

  enes batur kimdir

  Youtube artık günümüzün bir gerçeği… Milyonlarca genç, yaşlı birçok seviyede insanın aktif bir şekilde izleyicisi ya da video içerik üreticisi olduğu bu platform, elbette kendi fenomenlerini de çıkarıyor. Son yılların en çok konuşulan fenomenlerinden birisi ise Enes Batur… Peki, kimdir Enes Batur? Hakkında bilinmeyen pek çok detay haberin devamında sizleri bekliyor…

  Youtube’a çektiği eğlenceli videolar sayesinde neredeyse 6 milyon takipçisi bulunan Enes Batur, sürekli yeni bir haber ile gündemde yer alıyor. En son vizyona giren sinema filmi ile konuşulan genç fenomen “Hayal mi, Gerçek mi?” filmi ile ilk haftada Cem Yılmaz’ın filmini de geride bırakmıştı.

  Enes Batur YouTube Kanalı İçin Tıklayın

  Enes Batur Twitter Hesabı İçin Tıklayın

  Enes Batur kaç yaşında?

  1998 yılında doğan Enes Batur’un doğum günü  9 Nisan olarak biliniyor. Antalya’da yaşayan fenomenin asıl adı ise Enes Batur Sungurtekin. Zaman zaman konuşma ve tavırları ile anne babaların tepkisini çeken Batur; Türkiye’nin en ünlü Youtube fenomenleri Danla Bilic, Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt gibi isimleri geçerek Şeyma Subaşı’nın elinden ‘En İyi YouTuber Ödülü’nü geçtiğimiz yıl almıştı. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ilk kez verilen bir kategorinin ödülünü alması Enes Batur’u hayranları arasında da bir süt seviyeye taşıdı. Fakat fenomenin o dönemde çocuklar için zararlı etkileri olabilecek bir video yayınlamasıyla ödülü iptal edildi…

  enes batur kaç yaşında

   

  Lise yıllarından beri Youtube kullandığını söyleyen Enes Batur, misyonunu ise şöyle açıklıyor: ”Beni dikkatle dinleyen geniş bir ailem var ve bu yüzden her sözüme dikkat ediyorum. Sürekli insanlara örnek olmaya, güzel alışkanlıklar edindirmeye çalışıyorum.” Başarısının bir kısmını her gününü iyi bir şekilde programlamasına bağlayan genç fenomen, planlı gitmenin kendisini rahatlattığını da belirtiyor.

  Önceleri yüklediği videonun montajından ses-renk ayarına kadar hepsini kendisi yapan Batur, artık yoluna üç kişilik bir ekip ile devam ediyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir