Umut Vadeden Genç Moda İkonları

Her yıl olduğu gibi bu yıl da moda dünyasında fırtına gibi esen ve birçok kişiye örnek olarak moda trendlerini belirleyecek kadar etkili isimler haline dönüşen genç ikonlar, şimdiden sokak modasında kendisini göstermeye başladı.

Peki, 2017 sezonunda isimlerini sıkça duyacağımız ve moda dünyasında hem tarzları hem de güzellikleri ile yükselişe geçen genç moda ikonları kimler?  İşte adını şimdi duymadıysanız bile yakın zamanda sıkça duyacağınız isimler…

Laura Harrier

Genç ve güzel yıldızların başında gelen Laura Harrier, bu yıl vizyona girmesi beklenen Spiderman: Homecoming filminde ‘Liz Allen’ karakterini canlandıracak. Güçlü tarzı ve minimal güzelliği ile dikkat çeken genç yıldız, 2017 yılında adını sıkça duyacağımız isimler listesinde ilk sıralarda yer alıyor.

Elle Fanning

Sezonun en trend görüntülerinden birisi olan metalik renklerin makyajda kullanımında simge haline gelen Elle Fanning, metalik farlar ile yaptığı makyaj kadar bol sürprizli stili ile de 2017 yılında adını sıkça duyacağımız genç moda ikonları arasında yerini alıyor.

Sophie Turner

Oyunculuğunu son olarak X-Men Apocalypse filminde yer alarak taçlandıran Sophie Turner, kırmızı halıdaki güzelliği ve fresh stili ile adından sıkça söz ettiren genç moda ikonlarından birisi olmaya aday.

Kaia Gerber

Dünyaca ünlü top model Cindy Crawford’un kızı olan ve güzelliği genetiklerde saklı olan Kaia, geçen yıllarda yakaladığı popülaritesini bu sene zirveye taşıyacak gibi gözüküyor.

Yara Shahidi

Sezonun en popüler saç trendlerinden birisi olan örgü saçlar, bu isim ile adeta bütünlemiş durumda. Yara Shahidi, örgü modelleriyle 2017 yılına da damgasını vuracak moda ikonlarından birisi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir