UltraShape Yöntemi ile Bölgesel İncelme

Spor ve sağlıklı beslenme her ne kadar insanın fiziki yapısı için artı etkileri olan durumlar olsa da birçok insan için vücudunu bölgesel olarak değiştirmek oldukça zordur. Ultrashape V3 gibi hızlı, etkili ve acısız yöntemlerle bunu kolayca halledebilirsiniz. Ultrashape V3 kullananlar tek seansta birçok bölgede sonuçlar aldıklarını belirtmişlerdir.  Aynı zamanda selülit görünümünde de oldukça etkili bir yöntemdir. Karın, kol, bacak, kalça gibi birçok bölgede sonuç vermektedir. Herhangi bir cerrahi işlem de hastaya uygulanmamaktadır. İşlemi, alanında başarılı uzman ve sağlık kuruluşlarına yaptırılmanız önerilmektedir.

UltraShape V3 Nasıl Etki Eder?
Ultrashape yönteminin teması, yağ yakımı ve yağ hücrelerinin yok edilmesi üzerine kurulmuştur. Bu yüzden deri altında kalıcı etkiler yaparak hastanın var olan sorununa çözüm olmaktadır. Uzun vadede etkili bir yöntemdir. Yalnızca bölgesel incelme sağlayan bu yöntem yağ alımı ya da kilo verdirme gibi bir etkiye sahip değildir. Spor ya da beslenme ile gitmeyen bölgelerinizi tek seansla inceltmeye yaramaktadır. Ultrashape V3 kullananlar tek seansta gözle görülür sıkılaşma ve incelme gördüklerini belirtmişlerdir. Yöntem ile, bozulan adipositler aracılığıyla salınan yağ asitleri de doğal bir yolla bu sayede yok edilebilmektedir. Etkisi uzun vadeli olduğu kadar kesin sonuç veren bir şekilde olmaktadır. İlerleyen dönemlerde kadın hastaların hamilelik gibi dönemlerinde ufak değişimler söz konusu olabilir, bunun için seans tekrarı alabilirsiniz.

UltraShape V3 Yöntemi Ne Kadar Süre Uygulanır?
Daha ilk seanstan bu uygulama ile sonuç alabilirsiniz. Fakat toplamda, tedavi süreci 6 haftaya yayılmaktadır. Her bir seans üç uygulamadan oluşuyor. Tabii ki bu hastanın ihtiyacına göre de değişkenlik gösterebiliyor. Ultrashape V3 kullananlar işlem için, 30 dakika ile 1 saat arasında değişen bir seans uygulandığını belirtiyor. İşlem sırasında, herhangi bir acı ya da sancı olmamaktadır. Hassasiyete göre, karıncalanma hissi yaratabilir yalnızca. İşlem sonrası iki hafta sonra tam olarak tüm etkisini göstermektedir. En net ve kalıcı sonucunu ise 4. haftanın sonunda alabilirsiniz. İşlem, uzun vadede etkili ve kalıcıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir