Tüm Zamanların En Popüleri: Siyah ve Beyaz

Siyah ve beyazın birlikteliği her sezon olduğu gibi bu sezonda da değişmez renk ikilileri arasında yerini almış durumda. Özellikle siyah-beyazın hem ofis stili hem de günlük casual tarza uyan yapısı ile günün her vaktinde şık gözükmeniz mümkün.

Moda dünyasının kült renk ikililerinden birisi olan siyah-beyaz, sadece günlük şıklığınıza değil gece şıklığınıza da yardımcı olacak değişmez bir görüntüdür. Işıltılı aksesuarlar ve şık takılar ile tamamlanacak siyah-beyaz bir elbise, size zarif ve elegan bir hava katacaktır.

Peki, moda dünyasının değişmez ikilisi olan siyah-beyaz renklerine bu sezonda dolabınızda yer vermek istiyorsanız, işte size sezonun kurtarıcı siyah-beyaz parçaları…

Beyaz Oversize Örgü Kazak

Oversize modasının en güzel görüntüsü olan beyaz örgü kazaklar, ister skinny jean pantolonlar ile isterseniz düz kesim etekler ile size zahmetsiz bir şıklık sunacaktır.

sezonun-goz-ardi-etmemeniz-gereken-siyah-ve-beyazparcalari-bgf

Siyah Skinny Jean

İşte dolabınızın vazgeçilmez parçalarından birisi: siyah skinny jean pantolonlar. Hem gündüz hem de gece şıklığında tercih edilebilecek siyah skinny jean; günlük kombinlerde spor ayakkabılar ile gece şıklığında ise topuklu ayakkabılar ile rahatlıkla kullanılabilir.

sezonun-goz-ardi-etmemeniz-gereken-siyah-ve-beyazparcalari-56

Siyah Kadife Etek

Sezonun en popüler parçalarından birisi olan kadife etekler, siyah renk ile birleşince ortaya hem iddialı hem de oldukça trend bir görüntü çıkıyor. Özellikle midi boy kadife siyah etekler, sezonun en popüler parçalarından birisi, bizden söylemesi…

sezonun-goz-ardi-etmemeniz-gereken-siyah-ve-beyazparcalari-ds

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.