Tubidy Nedir?

  tubidy nedir nasıl kullanılır

  Son dönemde sıkça kullanılan Tubidy nedir? Korsan yazılımı olmayan ve üye olduktan sonra ücretsiz bir şekilde youtube dan müzik dinlemek ve indirmek amacıyla kullanılan bir platformdur. Sistemin güçlü alt yapısı sayesinde en eski ve yeni müziklerin, popüler şarkıların hemen yüklenmesi tercih sebebi oluyor. Sürekli yenilenen platformun kolaylık sağlayan avantajı ise aradığınız tarzda ki şarkıları bulmakta zorluk çekmemenizdir. Tubidy mp3 formatında indirilen şarkıları, kişisel telefonlara ve tabletlere indirerek Tubidy de kendi listenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize şarkı gönderebilirsiniz.

  Tubidy Web Sitesi : https://tubidy.mobi/

  Tubidy Nasıl Kullanılır?

  Kullanılması oldukça basit olan bu uygulama, ister mobil uygulama olarak telefona indirilebilir, isterseniz bilgisayardan sitesine giriş yaparak kullanabilirsiniz. Giriş yaptığınız ekranda arama çubuğuna dilediğiniz şarkının ismini yazarak şarkıyı aratabilir, çıkan şarkıda video mevcutsa izleyebilirsiniz. Size aradığınız şarkıların tüm formatlarında gösterir siz dilediğiniz formatta dinleyebilirsiniz. İşte Tubidy nasıl kullanılır sorusunun cevabı kadar, işlemi de bu kadar basittir.

  Günümüzde herkesin akıllı telefona sahip olmasıyla oldukça sık kullanılan mobil uygulamaların başında gelen Tubidy uygulamasında Tubidy müzik nasıl indirilir sorusu akıllara gelmektedir. Korsan yazılımı yazılamayan Tubidy müzik indir formatını kullanmak için öncelikle akıllı telefonlarınıza uygulamayı indirmeli ya da bilgisayardan sitesine girmelisiniz. Daha sonra orada üyelik açtıktan sonra kullanıcı adı ve parolanızla giriş yaparak arama çubuğuna istediğiniz şarkıyı yazarak istediğiniz formatta şarkıyı cihazınıza indirebilirsiniz. Cihazınıza ücretsiz olarak indirdiğiniz müzikleri daha sonra internetsiz bir şekilde doya doya dinleyebilirsiniz.

  Tubidy İndir: https://www.tamindir.com/ios/tubidy/

  tubidy indir

  Tubidy Türkçe Dil Desteği

  Tubidy kullanıcıları uygulamanın İngilizce ve birçok farklı dil desteğini görmektedir. Türkçe dil desteği olmayan Tubidy nasıl Türkçe yapılır sorusu akıllara gelmektedir. Maalesef bu konuda size bir yol gösteremeyeceğiz. Ancak yazılımcılara Türk kullanıcıların yoğun bir talebi ile Türkçe dil desteği istenebilir. Ayrıca program ülkemizde bundan dolayı boykot edilerek de yazılımcıların bu konuda uygulamayı gözden geçirmesi sağlanabilir. Netice de bu uygulamalar ticari bir amaçla yapılıyor ve kimse müşteri kaybına uğramak istemez. Uygulamanın üyeliği ve kullanımı ücretsiz olması para kazanmadıkları anlamına gelmez. Uygulama kullanıcı üyelerine göre reklam geliri elde etmektedir.

   

  Akıllı Telefonlar da Tubidy Kullanımı

  Tubidy play store, apple store de ücretsiz bir şekilde bulunan bir uygulamadır. Tubidy kullanıcılarının akıllarında genellikle şu soru olmaktadır. İphone Tubidy müzik nasıl indirilir? Bunu yapmak çok kolay öncelikle Apple store ye gidilerek uygulama bulunur. Uygulama ücretsiz bir şekilde İphone telefonlarınıza indirilir ve ücretsiz indirdiğiniz uygulamaya ücretsiz bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye işlemleri bittikten sonra kullanıcı adınız ve parolanız ile giriş yaparak sevdiğiniz müzikleri ister dinleyebilirsiniz isterseniz de İphone telefonlarınıza indirebilirsiniz. Son zamanlarda Tubidy arama yapmıyor şikâyetleri artmaktadır. Bunun temel nedeni eski sürümden kaynaklanmaktadır. Tubidy yeni sürüm güncellemesi yaparak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

  tubidy mobi

  Tubidy Neden Kullanılmalıdır

  Tubidy indirilen dosyanın en temiz ve en virüssüz halini sizlere sunmaktadır. Bu sebeple indirilen dosyalar sorunsuz bir şekilde çalışmakta ve cihaza herhangi bir zarar vermemektedir. İndirilen cihazda sorunsuzca çalışan dosyalar sayesinde internetiniz boşa gitmeyecek ve kaliteli dosyaları indirmiş olacaksınız. Bunun dışında dosya boyutlarının küçük olması sayesinde cihazda alanı çok kaplamayacak düzeydedir. Dosyanın içeriği oluşturulurken en kaliteli ve en düşük biçimde oluşturulmuştur. Kaliteli ses ve görüntü sayesinde insanlar sorunsuzca indirdikleri dosyaları kullanabilmektedir. İndirilen dosyaların herhangi bir işleme tabi tutulmadan kullanılabilmektedir. Bu sebeple insanlar indirdikleri dosyaları anında açıp kullanabilmektedirler. Tubidy’nin bir diğer ayrıcalığı ise içerisinde her türden müzik ve video bulunmasıdır. Yeni çıkan müzikler anında tubidye yüklenmektedir. Bu sayede insanlar aradıkları müzikleri anında bulabileceklerdir. İçerisinde sadece Türkçe içerikler bulunmamaktadır. Yabancı, pop, arabesk ve daha birçok müzik türü içerisinde vardır. Bu sayede insanlar aradıkları müziklerin yanında ilgi çekici içerikleri de anında indirip yeni tür müziklerin keyfini çıkarabilmektedirler. Bunlar ve daha birçok ayrıcalığı ile tubidy kullanıcılarına birçok özellik sunmaktadır. Bu sayede her geçen gün kullanıcısı artan tubidy kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Bu sebeple sizde tubidy kullanarak gönül rahatlığı ile dosyalarınızı indirebilirsiniz.

   

  Tubidy birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Bunun başlıca sebebi ücretsiz bir platform olmasıdır. Bunun dışında indirilen dosyalar kaliteli ve cihaza zarar vermemektedir. Bunların yanında daha birçok sebep insanların tubidy kullanmasını sağlamaktadır. Tubidy ise içerisinde bulunan içerikler her gün yenilenmekte ve kalite kontrolleri yapılmaktadır. İndirilecek dosyalar en uygun halde insanlara sunulmaktadır. İçerisinde bulunan birçok özelliğin yanında dosyaların istenilen kalitede indirilebilme özelliği sayesinde her cihaza indirilebilmektedir. Her cihaz için kaliteler farklılık gösterebilmektedir. Farklı cihazlara dosya indirebilmek için farklı platformlar kurulmuştur bu platformlara ulaşmak çok kolaydır. Birçok cihaz tarafından desteklenen tubidy bu sayede birçok kullanıcıya sahiptir. Bu sebeple gelişime ihtiyaç duyulan tubidy de her gün bakım çalışmaları yapılmaktadır. Kullanıcıların daha çok özellik kullanması için ise her gün tubidy geliştirilmekte ve yeni özellikler eklenmektedir. Bu sayede insanlar tubidyi daha çok kullanmakta ve birbirlerine tavsiye etmektedir.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir