Tubidy Nedir?

  tubidy nedir

  Tubidy yaklaşık iki yıl önce bir uygulama olarak hayatımıza giren ve oldukça tercih edilen bir müzik programıdır. Müzikleri çevirmek isteye kullanıcılar için oldukça tercih edilen ve bünyesinde müziğe dair her şeyi barındıran bir uygulamadır. Youtube içerisinde tüm müzikleri bünyesinde barındıran tubidy, Tubidy Nedir? Diye soranlara farklı tarz müzikleri rahatlıkla indirmeye olanak tanıyor.

   

  Diğer müzik indirme programlarına göre bu yönüyle daha çok tercih edilmektedir. Sistem alt yapısı hızlı bir yenilenmeye sahiptir. Bu sebeple yeni çıkmış tüm müzikleri sisteme yüklenmesi kısa bir sürede oluyor.

   

  Tubidy’de tüm sanatçılara ait hem eski hem yeni şarkılar ve albümler kolaylıkla dilenip indirilebiliyor. Servis üzerinden aranılan her parça dinlenebiliyor. Özellikle son zamanlarda yabancı müzik, ilahi ve slow parçalar oldukça tercih edilen müzikler arasındadır.

   

  Bu uygulamayı kullanmak için öncelikle tubidy’e kayıt olmak gereklidir.

  Tubidy Nasıl Kullanılır?

  Birçok kullanıcı müzik dinlemek ya da dinlediği müzikleri telefonuna indirmek için interneti kullanır. Bu konuda birçok müzik indirmeye dair internet bağlantısı mevcuttur. Ancak çok azı güvenli sitelerdir. Tubidy bu alanda oldukça güvenilir bir sitedir ve çokça tercih edilir. Ülkemizde fazla miktarda arama hacmine sahip tubidy,TubidyNasıl Kullanılır? diyenlere herkesin kullanabileceği bir site olarak kullanma kolaylığı sunuyor.

   

  Tubidy müzik uygulamasında beğenilen müzikler dinlenebilir istenilen müzikler indirilebilir. Uygulamanı kullanımı oldukça basittir. Yapılması gereken ilk şey tubidy’e “Singupfor an account” kısmında üye olmaktır. Üye olduktan sonra tubidy site adresini sık kullanılanlar kısmına kaydetmek tavsiye edilir. Site kullanıcı adının ve şifrenin girişi yapıldıktan sonra en üstte “search” kısmına hangi şarkıyı dinlemek isteniyorsa o şarkının adı yazılmalıdır.

   

  Adı yazılan şarkı ile üzerine tıklanan şarkının alt kısmında birçok formatta beğenilen şarkının veya videonun indirilmesi için alternatif formatlar sunuluyor. İstenilen format tıklandığında indirme işlemi gerçekleşiyor.

  Tubidy MP3

  Tubidy müzik akıllı telefonlar, MP3 çalar ve tablet bilgisayarlar aracılığı ile kullanılan bir uygulama olarak geniş bir iç hacme sahiptir. İstenilen müziğin dinlenmesi ya da indirilmesi oldukça kolay şekilde gerçekleştirilir. Tubidy sistemine üye olduktan sonra kolaylıkla istenilen şarkının adı aranır ve bulunan sonuçlarda MP3 olarak indirme işlemi sağlanır.

   

  Tubidy MP3 olarak kullanan kullanıcılar sistem içinde bulunan müziğe dair bu geniş seçeneklerden zevk ve tarzlarına göre sanatçıların hem eski hem yeni şarkılarına kolaylıkla ulaşım sağlar. Sağlanan bu ulaşım farklı indirme seçenekleriyle de kullanıcılara alternatif kolaylıklarla hizmet verir.

  tubidy iphone nasıl türkçeleştirilir

  İPhone Tubidy Müzik Nasıl İndirilir?

  İPhone ve iPad için AppStore tubidy uygulamasını barındırıyordu. AppStore’dan tubidy uygulaması bulunduktan sonra indirme işlemini gerçekleştirmek yeterliydi. Ama artık birçok kuralı ihlal etme gerekçesiyle uygulama Appstore’lardan kaldırıldı. Sizler için uygulamayı indireceğiniz linki aşağıda yazıyoruz.

   

  Tubidy Mp3 Uygulaması İndir: İndirmek İçin Tıklayın.

   

  1. Uygulama indirildikten sonra açılır.

   

  1. Uygulamada hesap oluşturulur.

   

  1. Giriş yapılır.

   

  Açılan sayfada soldan sağa doğru sekmeler görünecektir. Arama, favoriler, şu an çalan parça, listeler ve şarkılar olarak sıralanan sekmelerde uygulama hareketlerinin takibi gerçekleştirilir.

   

  Uygulamada araması yapılan parçanın kaç beğeni aldığını ve kaç kez dinlendiğini gösteren değerler mevcuttur. Şarkı dinlenirken favori kısmına eklenebilir. iPhone Tubidy Müzik Nasıl İndirilir? Sorusuna karşılık bu adımları takip etmek yeterlidir.

   

  Tubidy Müzik İndir

  Telefonlardan ya da tabletlerden tubidy uygulamasının resmi adresine yapılan giriş ile üyelik oluşturmak indirme işlemine kadar yapılan ilk adım niteliğindedir. Müzik indirmek için http://tubidy.mobi/ adresine giriş yapılmalıdır. Siteye yapılan giriş sonrasında oldukça basit adımlarla takip edilebilecek bir ara yüz ile karşılaşılır. Arama kısmından istenilen şarkı arandıktan sonra tubidyyoutube ile parçaları eşleştirerek en doğru müziği seçenek olarak sunar.

   

  Tubidy Müzik İndir için bir tubidy hesabı gereklidir. 15 saniye içinde bir hesap oluşturulup basit adımlarla indirme işlemine devam edilir. Üye olduktan sonra kullanım şartlarını kabul etmek ve sonrasında araması yapılan şarkının indirme seçeneğine tıklamak yeterli olacaktır.

   

  Tubidy Nasıl Türkçe Yapılır?

  Uygulama olarak kullanılan birçok popüler sitede dil sorunu yaşanmaktadır. Android telefonların ya da tabletlerin dili Türkçe olmasına rağmen uygulama dilleri farklı seçenekler barındırmaktadır. Telefon ayarlarından öncelikli olarak bu ayarları değiştirip telefon dili sıralaması yapmak önemlidir. Bununla birlikte Tubidy Nasıl Türkçe Yapılır sorununa karşılık diğer bazı uygulamalar gibi dil seçeneği bulunmamaktadır.

   

  Tubidy Yeni Sürüm

  Her uygulama kendi bünyesinde zaman içinde güncelleme ve yenilenme yapar. Alt yapı ve içerik güncellenmesi olarak güncelleme içeren zamanlarda uygulama kullanıcılarının telefonlarına tubidy yeni sürüm özelliği güncelleme olarak gider ve uyarı belirtir. Uygulama içerisinde yapılan bu güncel alt yapı ve içerik değişiklikleri ile uygulama kullanımı değişebilir ya da ileri boyutta şekillendirilmiş olabilir. Kişilerin bu noktada son güncellemeleri uygulamalarına yapmaları ve son sürüm haliyle kullanmaları tavsiye edilir.

   

  Yapılan bu değişimler ile uygulamada güncel alt yapı değişiklikleri ile daha kapsamlı ve içeriği bol bir uygulama kullanıma sunulur. Getirilen ve güncellenen her sürüm uygulamanın daha sağlıklı ve kapsamlı kullanılmasına yardımcı olur.

   

  Tubidy Arama Yapmıyor

  Tubidy sürekli kendini güncelleyen ve yeni sürüm özellikleriyle işlev gören oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Bu bağlamda tubidy üzerinden yapılan bu güncellemelerin takip edilmesi özellikle kullanım işlevlerini kaybetmemek adına oldukça özenlidir. Tubidy arama yapmıyor diyerek sorun bildiren uygulama kullanıcılarının temel sorunu eski sürüm olarak kullanmalarından ileri gelmektir. Yapılan yeni sürümü yüklemek ve güncelleme özelliklerini yerine getirmek gereklidir.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir