Trend Sinyali: Louıs Vuıtton W Bag

  Moda dünyasının neredeyse her an değişen trendlerine ayak uydurmaya çalışmak yerine; yatırımınızı modası asla geçmeyen ve sizi her daim şık ve cool bir görüntüye ulaştıracak parçalara yapmaya ne dersiniz? Özellikle kadınların zaaf noktalarından birisi olan çanta konusunda tercihinizi modası geçmeyen modellere yapmanız, sizi uzun yıllar kurtaracak bir parçaya sahip olmanızı da sağlayacaktır. İşte o çanta markalarından birisi olan Louis Vuitton, yeni çanta serisini tanıtarak kadınları tam on ikiden vuruyor.

  Louıs Vuıtton W Bag serisi, sezonun en trend çanta modellerinden birisi olarak şimdiden ünlü isimlerin yakın markajı altına girmiş durumda. Louis Vuitton’ın vazgeçilmez modelleri arasında şimdiden yerini alan W Bag serisi, beş ayrı modelde tasarlanarak seçim alternatif yelpazesini de geniş tutuyor.

  Louıs Vuıtton W Bag serisini ünlüler dünyasında ilk kullananlar arasında Hollywood dünyasının ünlü isimlerinden olan Jessica Alba, Reese Witherspoon ve Sarah Jessica Parker var. Bizde ise çantaya ilk ilgi gösterenlerden birisi güzel fotomodel ve oyuncu Tuba Ünsal oldu.

  Siz de çantayı görüp aşık olanlardansanız kendinize hazırladığınız ‘must have’ listesine bu çantayı da dahil edebilir ve ister şık isterseniz de günlük ve spor kombinlerinizde cool bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir