Trend: Oversize Bomber Ceketler

Her şeyin oversize modeli trend olur da bomber ceketlerin oversize kesimi trend olmaz mı! 1990’ların geçtiğimiz sezonu neredeyse istila etmesi ile birlikte en çok giyilen parçalardan birisi olan bomber ceketler, yeni sezonda da iddiasından hiçbir şey kaybetmiyor. Üstelik yeni sezonda bomber ceketlerin daha rahat ve daha salaş bir modeli sokak trendlerinde üst sıralara tırmanıyor: oversize bomber ceketler.

Oversize bomber ceketler yeni sezonda deri ceketlerin en trend alternatiflerinden birisi olarak ünlü markaların vitrinlerinde yerlerini almaya başladılar bile. İster spor tarzınızı tamamlamak isterseniz de şık parçaları sporlaştırmak için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bomber ceketler, bahar sezonunda hem oversize hale geliyor hem de işlemelerle ve sloganlarla doluyor!  Rahatlığından ve cool çizgisinden ödün vermek istemeyen kadınlar, sokağa çıkarken bomber ceketlerin bu rahat ve iddialı tavrına kendilerini teslim ederek tüm bakışları üzerlerinde toplamaktan da geri kalmıyor.

Oversize bomber ceketleri hala denemediyseniz, bahar alışveriş listenizin en başına yazmaya ve kenarına da bir ‘Must have’ notu iliştirmeye ne dersiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir