TREND ALARMI: MOM’S JEAN MODASI

Bu yazımızda yurt dışında uzun zamandır moda olan fakat ülkemizde geçen sezon ilk etkilerini gösteren bir akımdan bahsedeceğiz: mom’s jean. ‘Anne jeanleri’ olarak isimlendirebileceğimiz bu tarz, bu sezon etkisini oldukça fazla hissettirmektedir. Annelerimizin gençlik zamanlarında giydiği ve 80’lerin modasından ilham alan mom’s jean tarzı, bu açıklamadan da belli olduğu gibi vintage bir havayı da bünyesinde barındırmaktadır.
Mom’s jean modasına ayak uydurmak için sokak stillerinde kullanılan birkaç ipucu vererek, bu tarzı daha elegan bir hale getirmeye çalışacağız.
TREND KOMBİN: KISA ÜST- MOM’S JEAN İKİLİSİ

ni elegan ve tarz bir hale getirmek istiyorsak ihtiyacımız olan yardımcı parça bu sezon da çok moda olan kısa üstler idir. Oldukça şık ve tarz bir görünüme ulaşacağınız bu ikiliyi uzun ceketler ve paltolar ile mevsime uygun hale getirebilirsiniz.
OFİS STİLİ: BLAZER CEKET- MOM’S JEAN
Mom’s jean modasına ofiste de ayak uydurmak istiyorsanız, yardımcı parçanız blazer ceketler olacaktır. İster sade ister desenli ceketlerle birlikte kombinlediğiniz bu tarz bir pantolonu, paçalarını kıvırarak da kullanarak daha cool bir hale getirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir