TREND ALARMI: METAL BURUNLU AYAKKABILAR

Ayakkabı, kadınların almaktan asla vazgeçemediği ve her sezon değişen modasıyla sürekli yenilenen bir aksesuardır. Ayakkabı modası da tıpkı kıyafet modası gibi hızına yetişilmeyecek kadar hızlı bir şekilde değişmektedir. Bu sezon ünlü ayakkabı markalarının koleksiyonlarına baktığımızda da geçen sezon moda dünyasında patlama yaratan metal burunlu ayakkabıların yine oldukça popüler olduğunu görmekteyiz. Özellikle de altın rengi ve platin renginde olanların hit parçalar haline geldiği metal burunlu ayakkabılar, uzun bir süre ayakkabı olarak tercih edilen bir model olacağa benzemektedir.

Peki, metal burunlu ayakkabılar nasıl kombinlenmelidir?

Eğer spor bir tarzınız varsa ve bu tarzınıza şık bir dokunuş yapmak istiyorsanız metal burunlu babetler sizin için ideal tercihler olabilir. Özellikle sivri burun modasının oldukça popüler olduğu bu sezonda metal burunlu babetler oldukça şık ve tarz bir seçim olacaktır, bizden söylemesi.

Eğer gece şıklığı ya da gündüz şık bir mekâna giderken metal burunlu bir ayakkabı tercih etmek isterseniz, sivri burunlu ve ince topuklu stilettolar sizin için ideal bir tercih olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.