Loading...
Makyaj

Trend Alarmı: Koyu Dudaklar

Havaların soğuduğu ve kış mevsiminin artık tamamen ben buradayım dediği son günlerde, moda ve makyaj dünyasında kış etkileri ile birlikte renklerin koyulaştığını görüyoruz. Sonbahar mevsiminden itibaren sokak modasında görülen koyu renklerin hâkimiyeti, etkisini şimdi de dudaklara çeviriyor.

Kış mevsiminde iddialı ve çarpıcı görünmek isteyenlerin başvurduğu koyu renk ruj trendi, kalın kıyafetler ve kocaman montların içerisinde olsanız bile sizi farklılaştıracaktır. Gün içerisinde acil toplantılarda, günlük stilinize şık bir dokunuş yapmak istediğiniz ani durumlarda koyu renk bir ruj ile yapacağınız uygulama, hem ölçülü bir şıklığın hem de sezonun trendi olan koyu renk modasının karşılığı olacaktır.

Peki, koyu renk ruj trendinde en çok tercih edilen renkler hangileridir? İşte sezonda bir tane edinip çantanıza atmanız gereken en trend koyu renk rujlar…

Bordo-Kahve

Koyu renk ruj denildiğinde akla gelen ilk tercihlerden birisi olan bordo renk ruj modasına alternatif olabilecek bordo-kahve ruj rengi, popülaritesini gittikçe arttırmaktadır.

Şarap kırmızısı

Koyu renk ruj denildiğinde akla gelen ilk tercih elbet ki klasikleşen şarap kırmızısı rengidir. Özellikle mat formda bir şarap kırmızısı rengi, gece şıklığında olduğu kadar gündüz şıklığında da kurtarıcıdır.

Siyah

Kimine göre oldukça marjinal gözüken siyah renk ruj, yeni sezonda oldukça popüler. Ünlüler dünyasında birçok yıldızın ödül törenlerinde ve kırmızı halı şıklığında da tercih ettiği siyah ruj, bu sezon gotik etkisinden kurtularak her tarza ayak uyduracak gibi.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.