TREND ALARMI: KISA PAÇA

  Bayanların paça kıvırma derdine son vermek isteyen tasarımcılar artık ilkbahardan itibaren kullanılacak parçalar arasına kısa paça pantolon modasını da dahil ediliyor. Bununla birlikte kombinlerin nasıl oluşturulacağına dair büyük bir soru işareti de bayanları bekliyor. Giyimine özen gösteren ve modayı takip etmek üzere harekete geçen bayanların ilgisini çekecek olan kısa paça pantolonlarla nasıl kombinler oluşturacağına bakmak istiyoruz.

  Kısa paça Jean pantolon kombini
  Vücudunuza en çok yakışan modellerin jean pantolonlar olduğunu düşünüyorsanız, kısa paçaları ile daha hoş görüneceğinizi söyleyebiliriz. İdeal bir ayakkabı seçimi ile birlikte kullanacağınız kısa paça jean pantolonların sokak kombini için uygun olduğunu söyleyebiliriz.

  Kısa paça İspanyol pantolonlar
  Ofis kombinlerini hazırlamak isteyenler için ise kısa paça pantolonlarda İspanyol modellerini ön plana çıkarabiliriz. Böylece hem klasik görünebilir, hem de şık olmayı başarabilirsiniz. Bu tercihlerinizle oldukça mutlu olacağınız bir kararı da vermiş olacaksınız.

  Kısa paça pantolon ile sivri burun
  Kombinlerde önemli tamamlayıcılardan birisi olan sivri burun ayakkabılarla beraber kullanmaya başlayacağınız kısa paça pantolonların da tam istediğiniz adımları atmanız için gerekli parçalar olduğunu hemen görebileceksiniz.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir