Trend Alarmı: İncili Kot Pantolonlar

Sokak modasında şu ara nereye kafamızı çevirsek gördüğümüz bir parça var: incili kot pantolonlar. Ünlü modacılar ve sokak modasına yön veren bloggerların yeni gözdesi olan bu pantolonlar, şimdiden trend olmayı başardı bile. Sezona girmeden sezonun en iddialı parçalarından birisi olmayı başaran incili kot pantolonları nasıl kombinlememiz gerektiği ise yazımızda sizinle…

Neredeyse her ünlü markanın yeni sezon koleksiyonlarında gördüğümüz, son zamanların DIY (kendin-yap) projelerinin de ilham parçalarından birisi olan incili kot pantolonlar; farklı duruşu ve trend görüntüsü ile alışveriş listenizde üst sıralarda yer etmesi gereken parçalar arasında. Hem spor hem rahat hem de şık ve cool bir tavır ortaya koyan bu pantolonlar en çok ‘mom jean’ kesiminde tercih ediliyor. Mom jean trendinin bu sezon ne kadar popüler olduğunu söylememize gerek yoktur herhalde.

İncili bir kot pantolon tercih ettiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta diğer parçaları düz ve hareketsiz parçalardan seçmek olacaktır. İnci detayları tüm ilgiyi kot pantolonunuzda toplayacağı için diğer parçaları basic ürünlerden seçmeniz dengeli bir şıklık yaratmanızda size yardımcı olacak püf noktasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.