Trend Alarmı: Hasır Sepet Çanta

Şu sıralar sokaklarda elinde hasır sepet çantalar ile dolaşanları görüp de herkesi pikniğe gidiyor sanıyor olabilirsiniz. Ancak aldanmayın, ellerinde hasır piknik sepetleri ile dolaşan stil ikonları ve moda bloggerlarının tek amacı sezonun en popüler parçalarından birisi olan ‘hasır sepet çanta’ trendine uymak. 1960’lı ve 70’li yıllarda trend olan ‘hasır sepet çanta’ modası 2017 yılında muhteşem bir dönüşe imza attı ve sokak modasının en trend parçalarından birisi oldu.

Piknik sepetinden ilham alınmış olan yeni tasarım bu hasır çantaları siz de alışveriş listenize eklemeye ne dersiniz? İşte sezonun trendi hasır sepet çanta modası…

Özellikle yaz kombinlerinde elinize alıp tam bir sahil havası estireceğiniz hasır sepet çantalar, tarzınızı farklılaştıran en trend dokunuşlardan birisidir. Son dönemin en trend aksesuarlarından birisi olan saç bantları da hasır sepet çanta görüntüsünü en iyi şekilde tamamlayan aksesuarlardan birisidir. Pötikare parçalı kumaşlar ve desenler- hasır sepet çanta ikilisi ise son zamanların sokak modasında en çok rağbet gören ikilisidir, benden söylemesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir