Trend Alarmı: Gladyatör Sandalet

  Yaz sezonunda en trend parçalardan birisi nedir diye sorduğumuzda moda dünyasına yön veren ünlü tasarımcıların yeni koleksiyonlarında sıkça yer verdiği gladyatör sandaletler ilk aklımıza gelen parçalardan birisi oluyor.

  Hem iddialı hem de oldukça tarz bir sandalet modeli olan gladyatör sandaletler, yaz sezonunun olmazsa olmazlarından birisi.

  Gladyatör sandaletlerin hem tarzı hem de duruşu ile kombinlerinize farklı bir hava kattığı kesin. İsterseniz sezonun diğer iddialı akımlarından birisi olan bohem tarz ile birleştirin, isterseniz de elbiselerinizin ve kısa paça tulumlarınızın altında kullanın; gladyatör sandaletler her kombini kurtaracak kadar iddialı.

  Yeni sezonda moda dünyasının en iddialı ve büyük markalarından birisi olan Chanel’in Cruise Defilesi’nde ilk olarak gördüğümüz gladyatör sandaletler, hem renkleri hem de topuk boyları ile diğer sezonlardan biraz daha farklı.  Chanel’in başlattığı bu hareketle, diğer markaların da yeni sezon koleksiyonlarında bol bol kullandığı farklı tasarımlı gladyatör sandaletler şimdiden alışveriş listenizin ilk sıralarında yer almalı, bizden söylemesi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir