Trend Alarmı: Floral Desenli Bomberlar

Floral desenler geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezonda da çok moda! Floral desenlerin bu sezon öne çıktığı en trend parça ise bomber ceketler. Uzun zamandır erkeklerin egemenliğinde olan bomber ceketler geçtiğimiz sezonlarda kadınların da dolabına girmekle kalmadı, farklı tasarım ve desenler ile ‘must have’ parçalar listesinde üst sıralara tırmandı! İşte o tasarımlardan birisi sezonun iddialı parçalarından olan floral bomber ceketler…

İpekyol-499.00-TL-HM-129.00-TL-HM-119.00-TL

Çiçeklerden esinlenerek tasarlanan tüm parçalar bu sezon çok moda! Geçiş döneminde en çok kullanılan parçalardan birisi olan ceketler, yeni sezonda çiçek açacak. İster etekler ile isterseniz elbiselerinizin üzerine tercih edebileceğiniz ve kombininizi daha güçlü hale getirecek floral bomber ceketler, spor ve rahat tarzı ile de favoriniz olacak. Kombininiz ne kadar sade ve günlük olursa olsun üzerine giyeceğiniz çiçekli bir ceket ile kombininizin havasını tamamen değiştirebileceksiniz.

Twist-114.00-TL-İpekyol-359.00-TL-Zara-129.95-TL

Siz de sonbahar sezonunda hem tarz hem de kullanışlı bir  ‘joker’ parça arıyorsanız tercihinizi floral desenli bomber ceketlerden yana kullanabilirsiniz.

Zara-129.95-TL-İpekyol-248.00-TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir