Trend Alarmı: File Çoraplar

File çoraplar, iddialı ve seksi görünüşleri yüzünden çoğu zaman geri plana atılmıştır. Fakat yaklaşık iki sezondur file çoraplar gereken ilgi ile karşılaşmış ve moda dünyasının ön raflarında kendisine yer bulmuştur. Özellikle bu sezon ünlü moda haftalarında gözümüze çarpan file çorap modası, en iri delikli modellerinden, en ince olanlarına kadar her modeli ile kullanılmaktadır.

Peki, file çorap trendini günlük hayatımıza nasıl uygulayabiliriz? İşte file çorap kombinleme rehberi…

file-coraplarla-sik-gorunmenin-6-yolu-3

Zıtlık yaratın

File çorabı bir davette ya da akşam yemeğinde kullanmanın en güzel görüntüsü tezatlıklardan faydalanmaktır. Zarif bir elbisenin altına tercih edilen file çoraplar, hem iddialı hem de farklı gözükmenizi sağlayacaktır.

file-coraplarla-sik-gorunmenin-6-yolu-4

Dekolteye dikkat çekin

Günlük hayatta ya da herhangi bir davette tercih ettiğiniz cut-out formda bir elbiseyi, file çorap giyerek tamamlayabilirsiniz. Elbisenin dekolteli kısmını file çorap ile dengeleyerek daha gizemli bir görünüm oluşturabilirsiniz.

image-1

Günlük tarz

File çorap denildiğinde akıla hep yüksek topuklular ya da postal tarzı botlar mı geliyor? Öyleyse ön yargıları bir kenara bırakın ve file çoraplarınızı spor ayakkabılar ile kombinleyin.

sharonstonelacehose

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir