Trend Alarmı: Ekstra Large Küpeler

Geçtiğimiz moda haftalarında dikkatimizi çeken ve 2017 İlkbahar-Yaz sezonuna damgasını vuracağı şimdiden belli olan ekstra büyük küpe trendi, ünlü markaların defilelerinde ilk kez görücüye çıktı. Prada, Dolce Gabbana ve Kenzo gibi moda devleri, yeni koleksiyonlarının tanıttıkları defilelerinde omuzlara kadar inen, büyük ve iddialı küpelerden güç aldı.

850

Peki, önümüzdeki sezonun trendlerinden olacak olan ekstra large küpeler nasıl kullanılmalı? İşte ekstra large küpe kullanımı…

849

Öncelikle bu küpelerle sıradan olmanız ya da sıradan gözükmeniz imkânsız. Çünkü ekstra büyük bu küpeler dikkati direkt kendinde toplayarak yıldızlaşıyor. Ayrıca bu tarz küpelerde tasarım zenginliği de olduğundan, istediğiniz model ve tarzda seçim yapma imkânınız da var.

2015-2016-sonbahar-kis-aksesuarlari-96000-19082015121251

İsterseniz taşlı versiyonları, isterseniz geometrik şekillerde olanları, isterseniz de üzerinde tüylü olanları gibi birçok değişik modeli mevcut olan ekstra large küpeleri nasıl kullanacağınız da tamamen size kalmış. İsterseniz iki kulağınıza da takarak iddialı gözükebilir, isterseniz de tek kulağınıza takarak daha farklı bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.