Trend Alarmı: Ekstra Büyük Küpeler

  Sezon değişiyor, yeni sezonun trendleri bir bir ön plana çıkıyor. Ünlü markaların vitrinleri yazın güneşli ve enerjik günlerine hazırlık yaparken, kıyafetler kadar aksesuar dünyasında da hummalı bir koşturmaca almış başını gidiyor. İşte aksesuar trendleri arasından hem podyumları hem de sokakları kısa sürede etkisi altına alan iddialı bir akım: ekstra büyük küpeler.

  Maksimalist olarak adlandırılan ekstra büyük küpeler özellikle toplanmış saçların en güzel tamamlayıcılarından birisi olmaya aday. İster şık bir kıyafetle isterseniz de basic bir tişörtle kullanabileceğiniz büyük küpeler,  bu sezon çok ama çok moda. Evet gösterişli durduğunu kabul ediyoruz, özellikle minik detaylardan ve minimalist bir tavırdan hoşlananlar için ‘fazla büyük’ gözüken bu küpeler aslında tek başına “star” olmaya yetecek kadar iddialı. Siz de sadece büyük küpeler kullanarak görüntünüzü bambaşka bir tavıra çevirebilirsiniz.

  Sezonun en trend aksesuarlarından olan maksimalist küpeleri nasıl kullanmanız gerektiğine bakarsak isterseniz cool ve iddialı bir tavırla birleştirerek büyük küpelerin şıklık görüntüsünü yumuşatabilirsiniz. Boğazlı bir badi ya da omuzları açık bir tişört ile oldukça hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Sezonun başka bir trendi olan çiçek deseninden vazgeçemeyenler ise çiçek desenli büyük küpeler ile romantik ve tavırlı bir görüntüye ulaşabilir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir