TREND ALARMI: BAGGY PANTOLON

Baggy pantolon, 90’lı yıllarda ortalığı kasıp kavuran hip-hop modasının etkilerinden biridir. Geçtiğimiz sezon da oldukça popüler olan baggy pantolonlar, iddiasını bu sezonda da devam ettirmektedir. Ağ kısmı şalvar görünümde olanlarından tutun da jean versiyonlarına kadar birçok çeşidi bulunan baggy pantolonları en iyi tanımlayan cümle ise geniş bir kalıba sahip olması ve vücut hatlarını sıfırlamasıdır.
Peki, baggy pantolonlar nasıl kombine edilmektedir? Buyurun birlikte bakalım:
EN TRENDİ: BAGGY JEAN
Baggy jean, bol ve salaş tarzı ile boyfriend jean ile benzerlik gösterse de, ondan daha salaş ve daha bol olduğu kesindir. Ağ kısmı şalvar görünümde olanlar ise farklı görünmek isteyenlerin tercihidir.
BAGGY PANTOLON- MASKÜLEN AYAKKABI
Hem tarz hem farklı görünmek isteyenler için kurtarıcı bir ikiliden bahsetmek istiyorum: baggy pantolon- maskülen ayakkabı. Baggy pantolonun salaş görünümünü dengeleyen maskülen ayakkabılar, paçalarını kıvırdığınız baggy pantolonlar ile daha havalı duracaktır.
GECE İÇİN UYGUN: PALETLİ BAGGY PANTOLON
Palet modasının etkisini bu sezonda oldukça fazla hissettirdiği bir gerçektir. Şıkır şıkır bir görünüme sahip olmak hem de baggy tarzda bir pantolon giymek istiyorsanız paletli baggy pantolonlar sizin için ideal bir seçim olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir