TRANSPARAN MODASINA AYAK UYDURUN

Kadınlar, moda olan bazı akımları denemekten çekinirler veya nasıl kullanacaklarını bilemezler. Genelde iddialı parçaların trend olması bu durumla karşı karşıya kalmamızı sağlamaktadır. Geçen sezondan bu sezona etkisini artan şiddetlerde devam ettiren transparan modası da bu trendlerden biridir. Çoğu kadın çok fazla seksi gözükeceğini düşündüğünden transparan bir parça kullanmaktan çekinir.
Transparan geceye uyan bir tarzdır gibi genel bir yargıyı kırmak için buyurun transparan modasını günlük halimizde kullanalım.
ANAHTAR KURAL: SPORLAŞTIRIN
Transparan parçaların seksi ve iddialı görüntüsünü kırmanın en güzel yolu bu parçaları spor parçalar ile birlikte kullanmaktır. Tül detaylı kıyafetlerin altına giyeceğiniz gömlekler ya da transparan detaylı bir bluzu kot pantolon ile kullanmak, bu görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır.
SADECE KIYAFET DE DEĞİL AKSESUARLAR DA ŞEFFAFLIK!
Transparan ve şeffaf modasına ayak uydurmak için illa transparan kıyafetler giymenize gerek yok. Tasarımcılar bu sezon şeffaf çantalar üreterek, hem spor hem de şık kombinlerinizde kullanabileceğiniz farklı bir alternatif oluşturdular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir