Tektaş Pırlanta ’da Bayram İndirimi

  tektaş

  Tektaş Pırlantada bayram İndirimi Thales Pırlanta farkı ile yaşayabilirsiniz. Ülkemiz için önemli olan günlerden biri Ramazan Bayramı her yıl büyük coşku içinde kutlanır.

  Bayramda pırlantasız kalmamak isteyenler için muhteşem Kampanyanlar ile Pırlanta ‘da kuru sabitledik ve %50, %60, %70’lere varan muhteşem indirimler yaptık.

  İster kendinize isterseniz sevdiklerinize pırlanta satın almak isteyin firmamız sizler için büyük bir indirim kampanyası başlattı ve pırlantanız kimse kalmasın dedi.

  Pırlanta yüzyıllardır özellikle kadınların en gözde değerli taşlarından biridir. Eski dönemlere nazaran günümüzde artan talep doğrultusunda neredeyse her bütçeye hitap eden tektaş pırlanta modelleri bulunmaktadır.

  En ucuz tektaş yüzük fiyatları ile online satış sitemiz www.thalespirlanta.com günün her saatinde ziyaret edebilir muhteşem indirimlerden yararlanabilirsiniz.

  Neden Thales Pırlantayı Tercih Etmelisiniz?

  Thales Pırlanta dünyanın en değerli taşı olan pırlantayı usta ellere teslim ettikten sonra istenilen şekle getirir ve daha sonra satışa sunar.

  Firmamız elmasın ana vatanında büyük toptancılar ile anlaşma yapar ve bu değerli taşları oldukça düşük kar oranı satın alır.

  Tüm ürünleri kendi atölyemizde usta ellerde işleyerek göz kamaştıran bir forma kavuşturur. Firmamızın yüksek kira gideri olmadığı için rakip firmalara göre çok daha uygun fiyatlara üretim yaparak satışa sunar.

  Sizlerde tektaş pırlanta ve daha fazla ürün hakkında bilgi için firmamızın web sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir