Tek Parçanın Şıklığı: Tulumlar

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte hem sıcaktan bunaltmayacak hem de çabasız bir şekilde bizi şık göstererek parçalara olan ihtiyacımız daha da artmış vaziyette.  Yaz sezonunun en rahat ve en cool tavırlarından birisi de hiç şüphesiz tek parça ile yakalanan şıklık olmakta. Tek parça giyip sadece bir ayakkabı ve çanta ile kendimizi dışarı atmak, yaz sıcaklarında arayıp da bulamadığımız duygu! Peki, hem hafif hem de rahat hissetmemize yardımcı olacak tek parça şıklık parçalarına göz atmaya ne dersiniz? İşte tek parçanın inanılmaz rahatlığına şahit olacağınız ve sezonun en iddialı parçalarından birisi: tulumlar.

Tulum modası son birkaç sezondur bizi esir almış durumda. Bunun en büyük sebebi ise hiç şüphesiz tek parça olmasının yarattığı rahatlıktan kaynaklanıyor. Her ortama uyum sağlayabilmeleri ise yanında işin tuzu biberi oluyor.

İster işte, ister tatilde, isterseniz de özel bir davette rahatlıkla tercih edebileceğiniz tulumları hala dolabınıza dâhil etmediyseniz, e daha ne bekliyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir