STRAPLEZ YAKA GELİNLİK MODELLERİ 2016

Bir genç kızın en büyük hayali en güzel gelinliği giyip, düğün töreninde kuğu gibi süzülebilmektir.  Bu isteme en iyin hizmet edebilecek olan gelinlik modelleriyse,  straplez yakalı gelinlik modelleridir.  Straplez yakalı bir gelinlik giymek istiyorsanız şayet, düzgün bir dekolte bölgesinin yanı sıra pürüzsüz de bir sırta sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca kuğu gibi bir boyna sahip olan bayanlarda da straplez yakalı gelinlikler çok müthiş durmaktadır.
Straplez yakalı gelinliklerin birçok kesim ve tarzda modeli mevcut bulunmakta. Hele ki 2016 senesiniz straplez yakalı gelinlik modeli kartelası o kadar zengin ki… Her şeyden önce bu sene kabartmalı 3 boyutlu aplikeli gelinlik modellerinin çok trend olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz. Bu nedenle bu senenin trendi olan,  göğüs yada etek kısımları kabartmalı çiçek aplike işli, straplez gelinlik modellerinden rahatlıkla deneyebilirsiniz.
Yanı sıra  güzel bir göğüs dekoltesine sahipseniz şayet,  göğüs bölgesine dikkati çeken işlemeler, sawarovsky taşlar, inci detaylarının bulunduğu straplez modeli gelinliklerden öneriyoruz. Aynı şekilde, etek kısmında yoğun işlemelerin bulunduğu straplez yaka gelinliklerden de kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Straplez yaka gelinlikleri yaka kısmı düz,  straplez göğüs dekoltesini ortada bırakan modellerinden kullanabileceğiniz gibi, dudak yakalı (kalp yaka) şekilli straplez yaka modellerinden yana seçim de yapabilmeniz mümkün.

Screenshot_29

Screenshot_28

Screenshot_27

Screenshot_26

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.