Stil Sahibi Kızlardan Tüyolar: Sezonun En Trendleri

Yaz mevsimi geldi ve yaza damgasını vuracak olan parçalar kıyafet dolabımızda ön sıralardaki yerini aldı. Peki, ünlü markaların büyük indirimlere start verdiği şu günlerde stil sahibi gözükmek için yaz sezonunda mutlaka almanız gereken parçalara göz atmaya ne dersiniz? İşte yaz sezonunun öne çıkan trend parçaları…

Yazın enerjisine yakışan Elbiseler

İster çiçekli, isterseniz de sezonun trend renklerinden birisini seçerek tek renk olarak tercih edeceğiniz elbiseler bu yazın en favori parçalarından birisi. Özellikle midi ve bileğe kadar olan uzunlukta ve tiril tiril kumaşta olanların bizim de favorimiz olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz.

Cat Eye Güneş Gözlüğü

Birkaç sezon önce moda dünyasında fırtına gibi esen ancak sonrasında sessizliğe gömülen cat eye yani kedigözü modeli güneş gözlükleri, bu sene yeniden revaçta! Siz de sezonun trendi olan yuvarlak modele ısınamadıysanız rotanızı cat eye modeli güneş gözlüklerine çevirebilirsiniz.

Topuklu Sandalet

Hem sandalet rahatlığı hem de topuklu ayakkabının şıklığı bir araya geldiğinde ne olur? Elbet ki sezonun en trend ayakkabı modellerinden birisi olur. Üstelik maksi boy elbiselerin altına da çok şık durur.

Parlak Renk Bir Çanta

Parlak renkler 2017 yaz sezonunda da ben buradayım diyor. Bu sezon aksesuar ve yardımcı parçalarda görmeye alıştığımız parlak renkleri çantalarda da görme sezonumuz.

Paçaları Kesik Jean

İşte sokak modasının en çok sevdiği trendlerden birisi! Ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında da yer verdiği paçası kesik jean modelleri şimdiden birçok ünlünün tercihi oldu bile!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir