Stil İpuçları: Yaz Davetlerinde Ne Giyeceğim?

Yaz dönemi geldi ve davetler, düğünler, mezuniyet partileri bir bir kapıya dayandı. Peki bu davetlerde ne giyeceğinize bir türlü karar veremediniz mi? İşte size sezonun en trend parçalarını bir araya getirerek oluşturduğumuz yaz davetlerine özel stil önerileri…

Çiçek ve Nakış İşlemeler

Bu sezon çiçek ve nakış trendinin moda dünyasına damgasını vurmasından faydalanarak siz de katılmanız gereken bir davette ya da mezuniyet partinizde çiçek ve nakış işlemeli bir elbise tercih edebilirsiniz. Romantik ve oldukça trend bir görüntü çizeceğiniz çiçek ve nakış detaylı bu elbiseleri transparan dantel kumaşlar ile iddialı ve şık bir hale de getirebilirsiniz.

Klasikten vazgeçemeyenler

Eğer klasik renkler olan kırmızı ve siyahtan vazgeçemiyorsanız yaz sezonunda bu renkleri kullanamam diye üzülmeyin. Çünkü bu yaz sezonunda kırmızı adeta büyük bir patlama yaratarak en trend renkler arasında yerini aldı bile! Siyah ve kırmızı bir elbise tercih edecekseniz bu elbiseleri daha modern ve fresh bir hale getirmek için sıkı bir topuza ve doğal bir makyaja başvurabilirsiniz.

Açık Renkler

Yaz mevsiminin tüm enerjisini üzerinize yansıtmak istiyorsanız, sezonda ön plana çıkan canlı renkler elbiselerinizde tercih edebilirsiniz. Katılmanız gereken ister bir davet isterseniz de bir düğün ya da mezuniyet partisi olsun. Renkli elbiseler her ortama kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Sezonun en trend renkleri arasında yer alan limon sarısı, şeftali rengi, turuncu, mor ve pembe renk için ideal seçimler olurken; elbisenin kumaş tercihini de uçuşan bir kumaş türünden seçmeye özen göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir