Stil Analizi: Billboard Gecesi Ödül Töreni

Müzisyenler için en önemli ödüllerden birisi geçtiğimiz günlerde yapılan büyük bir ödül töreni ile sahiplerini buldu. Gecede 13 ödül kazanarak rekor kıran şarkıcı Drake kadar konuşulan bir diğer konuda da ünlülerin stilleri oldu. Peki, Billboard gecesinin stillerini bizimle birlikte takip etmeye hazır mısınız? İşte gecenin en beğenilen ve beğenilmeyen stilleri…

Hailee Steinfeld

Gecede ödül kazanan isimlerden birisi olan ünlü oyuncu ve şarkıcı Hailee Steinfeld, sade fakat çarpıcı bir stil yaratmış. Ünlü ismin elbisesi David Koma imzalı.

Rita Ora

Ödül törenlerine ihtişamlı seçimleriyle dikkat çeken ünlü şarkıcı, bu kez beğenilmeyenler listesinde yer aldı. Tülden transparan etek tercihini abartılı işlemeleriyle hareketlendiren Rita Ora, bu elbise ile maalesef sınıfta kaldı.

Vanessa Hudgens

Gecenin sunucularından birisi olan Vanessa Hudgens, yaşına uygun elbise seçimi ile eleştirmenlerden tam not aldı. Fiyonk detaylı pudra rengi elbisesi ile ödül töreninin şık isimlerinden olan güzel yıldızın tercihi Marchesa oldu.

Lea Michele

Hem siyah rengin asaleti hem de şu sıralar moda dünyasının en trend detaylarından birisi olan file detayına yer verilen bu elbise ile Lea Michele, gecenin en beğenilen stillerin birisine imza attı. Bu iddialı elbiseyi sade bir topuz ve makyajla taçlandıran ünlü isim, eleştirmenlerden tam not aldı.

Celine Dion

Müzik dünyasının unutulmaz isimlerinden birisi olan Celine Dion, gecenin en dikkat çeken isimleri arasında yer aldı. Törende “Titanic” filminin 20’inci yılı şerefine ünlü “My Heart Will Go On” şarkısını seslendiren yıldız isim, beyaz renkte elbise tercihi ile göz kamaştırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir