Sonbaharda Çok Moda: Yağmur Çizmesi

  Yaz bitti; rahat sandaletlere, açık ayakkabılara ve yok gibi olan terliklere veda etmenin zamanı da geldi! Havaların iyiden iyiye soğumaya başladığı şu günlerde bot ve çizme giymek için erken diyenler çareyi yağmur çizmelerinde buldu. İşte sonbaharın puslu ve gri havasını renklendirecek en güzel yağmur çizmesi kombinleri…

  Sezonun trend parçalarından birisi olan yağmur çizmeleri sokak modasında şimdiden ben de varım diyenlerden. Özellikle deri ceketler, taytlar ve jean pantolonlar ile yağmur çizmelerini birlikte kullanmak en trend görüntülerden birisi oldu. İster klasik isterseniz de canlı renkler veya desenli modellerden seçeceğiniz yağmur çizmelerinizi farklı renkte çoraplar ile bir arada kullanarak eğlenceli ve trend bir ikili oluşturabilirsiniz.

  Yağmur çizmesi tercih ettiğinizde rahat ve spor parçalar kullanacaksanız diye bir kural yok! Kış sezonunun vazgeçilmezi olan tayt-tunik ikilisi yağmur çizmeleri ile birleştiğinde ortaya gayet şık ve tarz bir görüntü çıkıyor, bizden söylemesi.

  Peki, 2017/2018 sezonunun favori renklerinden birisi olan kırmızı rengi yağmur çizmelerinde kullanmaya ne dersiniz? Sezonun en trend görüntülerinden birisi olan kırmızı yağmur çizmesi, sonbahar kombinlerinizi başarıyla renklendirecek.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir