SONBAHAR RENK MODASI: HARDAL RENGİ

Sonbaharın gelmesi ile birlikte modadan ev dekorasyonuna kadar her alanda sonbahar renklerinin yer almaya başladığını görmekteyiz. Özellikle bohem tarzın moda olduğu bu sezonda, baharat renginde tonların kıyafetlerimizi etkisi altına aldığını söylersek doğru bir tespit yapmış olacağız. Bu tonlar arasında bir renk vardır ki sezona damgasını vurmuştur. Bu renk:hardal sarı idir.

Bohem tarzının da en çok kullandığı renklerden biri olan hardal sarısı, sonbahar mevsiminin kızıl ve kahve tonları ile de oldukça iyi bir uyum sağlamaktadır. Hardal sarısı rengi, kısa bot modasını da etkisi altına alan bir renktir. Hardal sarısı bilek botlar bu sezon oldukça modadır.

Hardal sarısı rengi, kıyafetlerden ziyade aksesuarlarda daha çok kullanılmaktadır. Hardal sarısı rengi;ayakkabı modasına yön veren bir renk olduğu gibi çanta seçiminde de oldukça popülerdir.

Kıyafetlerde tercih edeceğiniz hardal sarısı rengini, kot rengi ile tamamlayarakspor bir şıklık yaratabilirsiniz. Siyah rengi ile kullanarak da hardal sarısı tonunu ön plana çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir