Sonbahar Kış Erkek Modası

  İş hayatında olan erkeklerin her geçen gün kendisine daha çok yakıştırdıkları modellerde giysi almakta oldukları görülmektedir. Dolaplarındaki giysi sayısını ve modellerini artırmak isteyen erkekler için Sonbahar kış koleksiyonlarında yer alan en özel ürünleri tanıtmak istiyoruz.

  Erkek montlar

  Şişme montlar veya parkalar gibi kışlık ürünlere göz atarsanız, erkeklere en uygun ve yakışan ürünleri incelemiş olursunuz. Kalıpları, fermuarlı veya düğmeli özellikleri ya da kış şartlarına uygun görünümleri ile erkek montlar bu yıl da en çok tercih edilenler arasında yer alacaktır.  Uzun kol gömlekler

  Erkeklerin ceket altına giymekte oldukları ve en çok tercih ettikleri ürünlerden birisi de gömleklerdir. Gömleklerin düğme detayları, cep detayları veya yaka detayları daha çekici ve şık görünmeleri için etkili olmaktadır. Aynı zamanda prestij sahibi erkeklerin özen gösterdikleri giyim konusunda aradıklarını bulmaları için uzun kol gömleklere öncelik vermesi gerekmektedir.

  Bere veya Kürk Kapşonlar

  Hem aksesuar olarak kullanılan, hem de kış şartlarına uyumlu olarak sonbahar kış sezonunda erkekler için yer alan ürünlerden birisi de montlarda bulunan kürk kapşonlar veya ayrı olarak satın alacakları berelerdir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir