Sokakları Adımlayın: Plaj Terlikleri

Moda dünyasının son zamanlarda en trend parçalarından birisi olan terlikler, sokakları adımlamaya devam ediyor. Rahatlığın, cool bir tavrın ve trend görünmenin anahtar parçalarından birisi olan terlikler, ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında da kendisine yer bulmuş durumda. Peki, plaj terliklerinin bu sezon kendisini sokak modasında göstermeye başladığını söylesek? Evet yanlış duymadınız, plaj terlikleri artık sokak stilinde!

Hasır çanta trendinden sonra sokak modası plajın moda ritmini takip etmeye devam ediyor. İşte plajlardan sokaklara geçen en yeni trend: plaj terlikleri. Uzun bir süredir trend olan ve her geçen gün daha şık alternatifleriyle karşımıza çıkan terlikler, sezonun trendlerine göre yeni tasarımlarla moda dünyasından silinmemeye kararlı!’İnci, deri, işleme, yapay kürk gibi birçok detayı terliklerde gördüğümüz bu sezon, rahatlığın en son görüntüsüne de şahit oluyoruz ve plaj terliklerini sokak modasına adapte ediyoruz. Plajlarda giydiğimiz plastik terlikler, 90’larda olduğu gibi 2017 yılının yaz sezonunda da oldukça trend!

Jelly görünümü de denen plastik ve şeffaf bu terlikleri gömlek elbiseler ve maksi elbiseler ile birlikte kullanabilirsiniz. Unutmayın devir plastik terlik devriJ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir