Loading...
Moda

Soğuk Havaların Kurtarıcısı: Parkalar

2017 yılının sonuna yaklaştığımız ve soğuk havaların etkisini hissettirmeye başladığı şu günlerde, sezona damga vuracak olan trendler de kendisini göstermeye başladı. İşte o trendlerden birisi: birçok ünlü markanın kış koleksiyonlarında kendisine yer bulan ve son birkaç sezondur trend listelerinde kendisine yer edinen parkalar…


Kış soğuklarında sokak modasının en havalı parçalarından birisi parkalardır. Rahatlığı ve cool görüntüsü ile parkalar, kış sezonunun kurtarıcı parçalarından birisi olmaya aday gözüküyor. Moda dünyasını etkisi altına alan military akımın postallardan sonra moda dünyasına hediye ettiği parkalar; özellikle günlük kombinlerde jean pantolonlar ile iyi bir ikili oluşturmakta.


Haki yeşili rengi yeni sezonda da en çok tercih edilen renk olarak karşımıza çıksa da siyah, gri, bordo, taba, kahve gibi renkler de parka trendine oldukça yakışan renk alternatifleridir. Parkalar içerisinde özellikle yakası ve şapkası kürklü olan modeller, sezonun havalı ve iddialı görüntülerden birisine ulaşmanızı sağlayacaktır. Kürk detayı parkanın sert görüntüsünü de kırarak feminen bir hava yakalamanızı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.