ŞIK VE EĞLENCELİ: FIRFIR

İlkbaharın gelmesiyle birlikte havalar ısındıkça üzerimizdeki kalın ve fazlalık olan parçalardan kurtulmak isteriz. İşte yerine hangi parçaları giysem diye düşünenlerin fırfır modasına uymalarının modayı yakından takip ettiklerini göstereceğini söyleyebiliriz. Sizler de modasever bir bayan olarak fırfır modası ile harikalar yaratmak istiyorsanız, önceliğinizin hangi parçalardan yana olması gerektiğine yazımız sayesinde karar verebileceksiniz.

FIRFIR ETEKLER

Etek giymeyi seven bayanların iş hayatında veya sosyal yaşam içerisinde tercih ettikleri modeller arasında fırfır etekler bulunmaktadır. Bu etekler sayesinde hazırladıkları ikili kombinler ile şıklığı tamamlayacak unsurlara kavuşmaktadırlar.

FIRFIR GÖMLEKLER

Gömlekten asla vazgeçemem diyenler için yakalarında ve göğüs bölümlerindeki fırfırlardan yararlanacağınız hoş modelleri seçebilirsiniz. Gömlek modellerindeki bu ayrıntılar oldukça hareketlilik kazanmalarını sağlamaktadır.

FIRFIR CEKETLER

Özellikle iş hayatında olan ve klasik giyimden yana tercihte bulunmak isteyen bayanların tercihi fırfır ceketlerden yana olmaktadır. Ceket giymeden olmaz diyenlerin ilkbahar sezonu için fırfır modellerini seçmeleri, aynı zamanda şık olmaları için de yeterli.

FIRFIR ELBİSELER

Tek parça olarak tercih edeceğiniz fırfır elbiselerin sizi baştan ayağa kadar oldukça hoş göstereceğine şahit olabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir