Şık Kombinler Kendine Özel Aksesuarlar İle Tamamlanır

Her sezon değişen renkler, tasarımlar ve detaylar ile moda insanın kendine yakışanı giymesidir. Sadece giyim alanında değil, aksesuar seçimleri ile de tarzınızı çok şık ve hoş bir şekilde tamamlayabilir, kendinize özel kullanımlar elde edebilirsiniz.

 

Tarzınıza Uygun Coliseum Saatler

 

Anı yakalamak, şıklığınızı tamamlamak, kişiye özel kombinlerle saat seçimleri yapmak için bütçenize özel coliseum saat fiyatları araştırabilirsiniz. Bay ve bayan modellerinin yanında çok tarz sevgili kol saatleri tasarımları da bu kullanımlar arasında yer alıyor. Kadın saatlerinde şık kullanımlar bulabilirsiniz. Özellikle saat çerçevelerinde yer alan altın kaplama modeller ve üzerlerindeki taş detaylar oldukça zarif ve modern seçimler olarak tercih ediliyor. Kırmızı, Mavi, gir gibi orijinal deri kordonlu modellerinde de bu konsept bulunabiliyor. Siyah ve pudra pembe renk tonlarındaki parıltılı deri kordonlarda modern kadınların en şık seçimleri arasında yer alıyor.

 

Bayan Saatlerinde Şık Takılar

 

Bayan saat modellerinde takı modelleri ile kombine edilen çok şık uyumlar bulabilirsiniz. Kelepçe tarzında bileklikler ince ya da kalın saat kordonları ile çok şık uyumlar yakalıyor. Gümüş ya da altın kaplama çelik saat modellerinde bu takılar çok şık uyumlar oluşturmaktadır. Vav simgeli kombinler oldukça şık olmakta ve trend model seçenekleri arasında yer almaktadır. Geniş saat kasaları genel olarak modern ve tren tasarımlar olabiliyor. Ancak daha kibar ve zarif modeller tercih eden bayanlar içinde ince tasarımlarda bilekliklerle kombine edilen saatler bulunabiliyor. Bu kombinler arasından farklı bütçelere uygun fiyatlarda seçimler sunuluyor.

 

Baylar İçin Tarz Gözlükler

 

Bayların aksesuar alanında çok fazla seçim şansı olmayabiliyor. Bu nedenle saat, gözlük, bileklik gibi seçimlerinde tarzlarına uyumlu kullanımlar seçmeleri gerekli oluyor. Yeni dönem trend erkek gözlük modelleri arasında kahve renkli oval camlar öne çıkıyor. Özellikle tatil konseptlerinin en ayrılmaz aksesuarı olan gözlük seçimleri, daha havalı bir tarz elde etmenizi sağlıyor. Son dönemlerde kemik gözlük modelleri de tercih ediliyor. Siyah camlarda tarz simgesi olan detaylar arasında yer alıyor. Takım elbiseleriniz ile kombine edebileceğiniz şık modeller özellikle yelekli takımlarla oldukça özel bir tarz ortaya çıkarabiliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir