Show TV

Show TV’nin genel yayın hayatına bakılırsa oldukça fazla el değiştirdiğini görebilirsiniz. Şu anda ise TMSF ile faaliyetlerine devam etmektedir. İlk Genel Müdürü ise Güneri Cihanoğlu’dur. Show TV’nin ana haber bültenlerinde ise Reha Muhtar ile birlikte bir dönem boyunca yayın yapmışlardır. Yayın tarihlerinde Show TV ilk defa Ali Kırca ile birlikte 3 boyutlu yayıncılığı gerçekleştirmişlerdir. Show TV canlı olarak yayınlarının ardından 2000 yılından itibaren dizileri ile gündeme gelmeye başlamıştır. Başarılı dizileri ile reyting oranları oldukça yükselmiştir. Eski logosunu ise 2002 yılında bırakmış ve daha renkli bir logo ile ekran karşısına gelmiştir. Böylece yeni yayın hayatında daha emin adımlar ile devam etmiştir. Show TV şu anda en ünlü kanallar arasında yer almaktadır.

Show TV Dizi ve Programlar

Son dönemlerinde birçok farklı dizi ile kendisini izletmeyi başaran Show TV gündüz yayınlarında ise çok beğenilen ‘’Evrim Akın ile Ev Kuşu’’ izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmaktadır. Kanalın geçmiş dizi hayatı ise 1998-2003 yılları arasında yayınlanan pembe dizilere dayanmaktadır. ‘’Yalan Rüzgârı’’ isimli pembe dizi ile reytingleri tamamen elinde toplamıştır.

Show TV kendi bünyesinde birçok farklı alanda programa yer vermektedir. Magazin, kültürel, dini, ana haberler, ünlü filmler vb. gibi birçok farklı yayın gerçekleştirmektedir. Ana haberler konusunda ise izlenme oranlarında rakiplerinden biraz geri de kalmaktadır. Ancak bu açığı ise yaptığı kaliteli programlar ve yarışmalar ile kapamaktadır. Ayrıca film sektörünü de takip ederek kanal bünyesinde en çok sevilen filmlerin tekrarlarını yayınlamaktadır.

Show TV Canlı İzle

Artık Show TV’yi dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleme imkânınız bulunmaktadır. Üstelik canlı olarak. Programların ya da haberlerin tekrarlarını izlemek yerine kanalın yayın saatinde dilediğini programı dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. www.canlitv.site linkinden siteye giriş yaparak kanal ismini arattırabilir ve istediğiniz zaman izlemeye başlayabilirsiniz. Üstelik sitenin tamamı virüs denetiminden geçirilmiştir. Bu nedenle linkleri açarken rahatlıkla işlem yapabilirsiniz. Show TV canlı izle imkânı ile yayınların hiç birisini kaçırmak zorunda değilsiniz. Sadece internete bağlı bir cihaz ile siteye giriş yapıp kanal yayınına bağlanmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir