Sezonun Üç Trend Deseni

2017 yılının desenlerin yılı olduğunu söylemiştik. İrili ufaklı, geometrik ya da baskılı birçok desen bu sezon kombinlerimizin olmazsa olmazı!

Peki 2017 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkan ve sonbahar/kış sezonunda da popülerliğini devam ettiren desenler nelerdir? İşte 2017 yılının en popüler desenleri…

Çiçek

Çiçek deseni her ne kadar bize yaz mevsimini hatırlatsa da bu yıl çiçek deseni hem yaz hem de kış aylarında çok ama çok moda! Özellikle sarı, toprak, bordo renk ve tonları ile sonbahara uyum sağlayan çiçek deseni; yazın birlikte kullanıldığı sandalet ve terliklerin yerine sonbahar ve kış sezonunda kısa bootieler, çizmeler ve spor ayakkabılar alacak.

Çizgili

Dikey çizgiler bu sezon moda dünyasına damgasını vurmuş durumda! Hem olduğundan daha uzun hem de daha zayıf gösterdiği için ekstra olarak sevilen dikey çizgiler; özellikle elbise ve tulumlarda favori desenler arasında.

Puantiye

Moda dünyasının modası geçmeyen desenlerinden birisi hiç şüphesiz puantiye desenidir. 50’li yıllarda patlama yapan bu desen; farklı kalıp ve kesimler ile birlikte modern kombinlere de ayak uyduruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir