Loading...
ModaModa İpuçları

SEZONUN TREND GÖRÜNTÜSÜ: ATEŞ KIRMIZISI-CAMEL İKİLİSİ

Sezonun en gözde ve en çok kullanılan renklerinden biri camel rengi idir. Sıcak bir ton olması nedeniyle kış aylarında daha da çok tercih edilen bu renk, diğer renklerle birlikte kolayca kombinlenmesi açısından oldukça kurtarıcıdır. Camel rengini ister zarif bir şıklık yakalamak için isterseniz de spor parçalarla günlük bir tarz yakalamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Bu yazımızda camel renginin en iddialı kullanım şekillerinden biri olan ‘ateş kırmızı-camel’ renk ikilisini ele alacağız. Bu iddialı iki rengi bir arada kullanma tüyolarına birlikte göz atacağız.
KIRMIZININ ATEŞİNİ CAMEL İLE DENGELEYİN
Kırmızı, iddialı bir renk olması sebebiyle çoğu zaman bu rengin koyu tonları tercih edilir. Fakat bu sezonun gözde renklerinden olan ‘ateş kırmızısı’ içindeki iddia ve vurucu ruhla kadınların sıkça başvurduğu bir renk haline gelmiştir. Bu rengin iddiasını dengelemek ve sezonun trend görüntüsüne ulaşmak için bizim tavsiyemiz camel rengi ile birlikte kullanmaktır.

İpucu: Eğer kırmızı rengini kıyafetlerinizde tercih etmek istemiyorsanız daha yalın bir görüntü için aksesuarlarda kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.