Sezonda Çok Moda: Baskılı Tişörtler

Bu sezon festival akımı moda dünyasına damgasını vurmuş durumda! Ünlü markaların koleksiyonlarında yer verdiği festival stili, 2016-2017 sonbahar kış sezonunda baskılı tişörtler şeklinde karşımıza çıkmakta! Özellikle eski ünlü rock müzik gruplarının tişörtleri şimdilerde sokakları ele geçirmiş durumda.

baskili_t_shirtler_19

Sezonun bir başka trendi olan metalik renkler ile birleşen baskılı tişörtler, hem cool hem de farklı olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Rock müziklerinin tişörtleri ise bir konsere gidiyormuş havası yaratmak isteyenlerin dolaplarında mutlaka yer edinmesi gereken parçalardan birisi.

baskili_t_shirtler_15

Peki, baskılı tişörtleri sadece spor ve günlük kombinlerde mi kullanabilirsiniz? Tabi ki hayır! Asi ve spor bir tavır takınmak istemiyorsanız baskılı tişörtlerinizi şık parçalar ile birleştirebilir, hatta takım elbiselerin içine bile tercih edebilirsiniz. Baskılı tişörtleri topuklu ayakkabılarla tamamlayarak iddialı bir görünüm elde ederken sezonun trendi olan biker botlar ile kombinleyerek de asi ve salaş bir tavır takınabilirsiniz.

baskili_t_shirtler_13

baskili_t_shirtler_11

baskili_t_shirtler_8

baskili_t_shirtler_6

baskili_t_shirtler_3

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.